Zwycięzca piątej edycji polskiego MasterChefa – Finał z marką Appetita

W niedzielny wieczór poznaliśmy nowego MasterChefa. W piątym sezonie show zwyciężyła Magda Nowaczewska. Appetita, lokująca w programie produkty ze swojego portfolio, towarzyszyła uczestnikom na wszystkich etapach programu, także w jego finałowej odsłonie.

Piąta edycja show obfitowała w kulinarne wyzwania, zaskakujące konkurencje i emocjonującą rywalizację kucharzy-amatorów, którzy walczyli o tytuł polskiego MasterChefa. W ostatecznej rozgrywce pozostało troje uczestników, którzy podczas pierwszej konkurencji w ciągu godziny mieli do przygotowania danie z owoców morza i mięsa. Kolejne zadanie, do którego przystąpiło już dwoje finalistów – Magda i Michał, polegało na przyrządzeniu przystawki, dania głównego oraz deseru. Uczestnicy mieli na to 90 minut. Jury w składzie: Magda Gessler, Ania Starmach i Michel Moran zdecydowali, że tytuł MasterChefa powędruje do Magdy Nowaczewskiej.

Podczas wszystkich konkurencji o wyjątkowy smak i aromat dań zadbała marka Appetita. Producent już po raz kolejny ulokował w programie swoje produkty – aromatyczne zioła, przyprawy i dodatki cukiernicze. Obecność sponsorska w popularnych programach kulinarnych skutecznie poszerza rozpoznawalność marki w skali ogólnopolskiej. W ten sposób Appetita konsekwentnie wzmacnia wizerunek brandu jako eksperta w dziedzinie kulinariów, który inspiruje konsumentów do odkrywania bogactwa przypraw, ziół i sięgania po nowe receptury.

Appetita to jedna z najbardziej znanych i cenionych marek przyprawowych w naszym kraju. Appetita, zgodnie ze swoim hasłem – Uwodzi aromatem. Czerpie inspiracje ze źródeł – z natury, nadając potrawom wyjątkowy smak i aromat. Produkty marki wyróżnia fioletowa kolorystyka. Jej portfolio obejmuje aromatyczne zioła, przyprawy jednorodne oraz skomponowane według autorskich receptur mieszanki przyprawowe. Ofertę uzupełnia linia dodatków cukierniczych Domowe Sekrety.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *