Zwycięzca piątej edycji polskiego MasterChefa – Finał z marką Appetita

W niedzielny wieczór poznaliśmy nowego MasterChefa. W piątym sezonie show zwyciężyła Magda Nowaczewska. Appetita, lokująca w programie produkty ze swojego portfolio, towarzyszyła uczestnikom na wszystkich etapach programu, także w jego finałowej odsłonie.

Piąta edycja show obfitowała w kulinarne wyzwania, zaskakujące konkurencje i emocjonującą rywalizację kucharzy-amatorów, którzy walczyli o tytuł polskiego MasterChefa. W ostatecznej rozgrywce pozostało troje uczestników, którzy podczas pierwszej konkurencji w ciągu godziny mieli do przygotowania danie z owoców morza i mięsa. Kolejne zadanie, do którego przystąpiło już dwoje finalistów – Magda i Michał, polegało na przyrządzeniu przystawki, dania głównego oraz deseru. Uczestnicy mieli na to 90 minut. Jury w składzie: Magda Gessler, Ania Starmach i Michel Moran zdecydowali, że tytuł MasterChefa powędruje do Magdy Nowaczewskiej.

Podczas wszystkich konkurencji o wyjątkowy smak i aromat dań zadbała marka Appetita. Producent już po raz kolejny ulokował w programie swoje produkty – aromatyczne zioła, przyprawy i dodatki cukiernicze. Obecność sponsorska w popularnych programach kulinarnych skutecznie poszerza rozpoznawalność marki w skali ogólnopolskiej. W ten sposób Appetita konsekwentnie wzmacnia wizerunek brandu jako eksperta w dziedzinie kulinariów, który inspiruje konsumentów do odkrywania bogactwa przypraw, ziół i sięgania po nowe receptury.

Appetita to jedna z najbardziej znanych i cenionych marek przyprawowych w naszym kraju. Appetita, zgodnie ze swoim hasłem – Uwodzi aromatem. Czerpie inspiracje ze źródeł – z natury, nadając potrawom wyjątkowy smak i aromat. Produkty marki wyróżnia fioletowa kolorystyka. Jej portfolio obejmuje aromatyczne zioła, przyprawy jednorodne oraz skomponowane według autorskich receptur mieszanki przyprawowe. Ofertę uzupełnia linia dodatków cukierniczych Domowe Sekrety.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *