Źródło krystalicznej wody w twoim domu

Bateria Franke Vital to zupełnie nowe podejście do filtrowania. Pozwala wygodnie i tanio korzystać ze znakomitej jakości wody. Jednocześnie przyczynia się do ochrony środowiska.

Przez lata przyzwyczailiśmy się do picia wody butelkowanej. Jednak nie zawsze pamiętamy o zrobieniu jej zapasów, a samo dźwiganie zgrzewek bywa kłopotliwe. Rozwiązaniem tego problemu jest montaż kuchennej baterii filtrującej Franke Vital.

Korzyści dla zdrowia i kieszeni
Daje ona stały dostęp do pozbawionej chloru i nieprzyjemnego zapachu wody, w której nie ma rdzy, osadów, a także szkodliwych mikrocząsteczki plastiku oraz 99,99% bakterii i wirusów. Co więcej, woda ta jest znacznie tańsza od przynoszonej ze sklepu. W przypadku Franke Vital koszt litra to zaledwie 26 groszy. Dlatego przefiltrowanej wody możemy używać nie tylko do picia, ale również do gotowania. To na pewno poprawi smak potraw i wpłynie korzystnie na nasze zdrowie.

Niewielki ale wydajny
Projektując baterię Franke Vital szwajcarscy inżynierowie pomyśleli że o tym, żeby była ona wygodna w użytkowaniu. Zintegrowany z nią kapsułkowy filtr jest niewielki i mieści się w dodatkowej wylewce. Dzięki temu w szafce pod zlewozmywakiem nie trzeba montować żadnych dodatkowych urządzeń. Filtr ma wydajność aż 500 litrów, co wystarcza średnio na 2-3 miesiące (w zależności od zużycia). O wymianie kapsułki przypomni nam świecąca dioda. Nowe zamawiamy on-line i przychodzą do nas pocztą na domowy adres.

Technologia przyjazna naturze
Dzięki baterii Franke Vital przyczyniamy się również do ochrony środowiska. Korzystając z niej znacznie ograniczamy bowiem ilość wyrzucanego plastiku, którym zanieczyszczenie to problem porównywalny do postępującego globalnego ocieplenia. Żeby to zobrazować warto wspomnieć, że w przeliczeniu na masę do 2050 roku w morzach i oceanach będzie więcej plastiku niż ryb. Tymczasem czteroosobowa rodzina używając baterii filtrującej Franke Vital oszczędzi naturze około 500 butelek PET rocznie.

Bateria Franke Vital dostępna jest w trzech wersjach kolorystycznych. Jej cena zaczyna się od 1299 zł. Dodajmy, że produkt zdobył Red Dot Design Award 2019 – jedną najbardziej prestiżowych nagród w dziedzinie wzornictwa przemysłowego.

Producent: Franke
Więcej informacji na stronie: www.franke.pl/ks

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *