Znacie Foodsi ? To pierwsza polska aplikacja do ratowania jedzenia!

Zamówienie pysznego jedzenia jako sposób na ochronę planety? Absolutnie możliwe! Wystarczy dołączyć do Foodsi, aby móc codziennie ratować przed zmarnowaniem pyszne ciasta, pieczywo, sushi, owoce i warzywa, a nawet kwiaty. To nie tylko eko-rozwiązanie, ale także sposób na podreperowanie budżetu domowego.

Foodsi to pierwsza polska aplikacja do ratowania jedzenia, która pomaga lokalnym biznesom w walce z marnowaniem żywności. Dzięki temu użytkownicy mogą znaleźć super paczki w mega dobrych cenach. 

Nasi użytkownicy uratowali już ponad 800 tysięcy paczek z ponad 3 tysięcy lokali. Ale jedziemy dalej – chcemy, żeby cała Polska dołączyła do misji less waste! Bo za bardzo kochamy jedzenie, żeby pozwolić mu się marnować! – Mateusz Kowalczyk, CEO & Co-Founder Foodsi.

Pierwsze kroki w Foodsi? Nic prostszego! Wystarczy pobrać aplikację na telefon i zarejestrować się. Następny krok to ustawienie lokalizacji i poszukiwanie dostępnych paczek w okolicy. Przy każdej ofercie można znaleźć liczbę paczek do uratowania, cenę oraz godziny, w których będzie można je odebrać. Pyszne eklerki, croissanty, a może pizza? Cokolwiek to będzie, na etapie rezerwacji wystarczy kilka sekund, aby zostać posiadaczem pysznej paczki-niespodzianki. Przy odbiorze wystarczy tylko przesunąć suwakiem w celu potwierdzenia zamówienia i gotowe!

A co warto wiedzieć przed pierwszymi łowami, aby stały się owocne w przenośni i dosłownie? Oto kilka przydatnych wskazówek:

  1. Kliknięcie w serduszko przy ulubionych lokalach sprawi, że po dodaniu będzie je można łatwo i szybko znaleźć na dole w zakładce z ikonką serduszka.
  2. Warto włączyć powiadomienia w ustawieniach aplikacji. Dzięki temu będą pojawiały się wiadomości push, kiedy zarezerwowana paczka będzie do odebrania.
  3. Kiedy najlepiej szukać paczek? Warto zajrzeć do aplikacji w godzinach popołudniowych lub wieczornych. Wtedy najwięcej lokali udostępnia artykuły, których nie udało im się sprzedać.
  4. Filtrowanie wyników ułatwia łowy. Niektórzy szukają tylko pieczywa, inni czegoś na obiad – warto wybrać odpowiednią opcję na górze ekranu. Pod hasłem  „Inne” ukrywają się na przykład kwiaty, kosmetyki i jedzonko dla zwierząt.

Wyższy poziom wtajemniczenia odblokowany. Uwaga! Ratowanie paczek uzależnia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *