Zielone nowinki marki Big-Active

Wyjątkowy smak i zapach, uzyskany dzięki połączeniu dużych herbacianych liści z egzotycznymi owocami oraz barwnymi płatkami kwiatów. Właśnie tym cechują się zielone herbaty Big-Active, których oferta jest teraz jeszcze bogatsza.

W tym roku na sklepowych półkach zadebiutowały dwa ich ekspresowe wydania. Osobom lubującym się w zielonych herbatach z orzeźwiającą nutą do gustu przypadnie wariant z limonką i mandarynką (a także płatkami słonecznika). Uzyskany z niego napar ma oryginalny kwaskowy posmak i doskonale gasi pragnienie. Wariant earl grey – druga z tegorocznych nowości – to propozycja dla amatorów klasyki. Łagodnej zielonej herbacie towarzyszy tu odrobinka naturalnego olejku bergamotowego, dzięki któremu napój nabiera wyrafinowanego smaku. Obie kompozycje zamknięte zostały w przyjaznych środowisku, przezroczystych torebkach typu look bag, pozwalających zobaczyć to, co się w nich kryje. Każde opakowanie zawiera 20 takich torebek. Ich sugerowana cena to 4,29 zł.

Herbaciany świat w całej krasie
Nowości dołączyły do pięciu innych  zielonych herbat ekspresowych Big-Active. Oferta tej marki jest jednak o wiele bogatsza. Na jej szerokie portfolio składają się: herbaty czerwone (które zaproponowała ona Polakom jako jedna z pierwszych), czarne (czyste i aromatyzowane), wspomniane już herbaty zielone (z liściastymi włącznie), białe, owocowe, ziołowe oraz funkcjonalne.

Producent: Herbapol-Lublin

Więcej informacji na stronach www.herbapol.com.pl oraz www.big-active.pl

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *