Zielko – preparaty do sprzątania na miarę czasów

Dom to nasza oaza. Miejsce, w którym chcemy czuć się komfortowo i bezpiecznie, znaleźć azyl w natłoku codziennych obowiązków. Dlatego dbamy, aby było w nim czysto i przytulnie. Jednocześnie coraz więcej z nas stara się sprzątać ekologicznie.

 Rosnąca popularność ekologicznych środków gospodarstwa domowego związana jest przede wszystkim z dbałością o zdrowie. Detergenty zawarte w chemicznych preparatach tego typu powodują bowiem alergie. Dochodzi do tego także aspekt ich szkodliwości dla środowiska. Od niedawna wszyscy, którzy chcą sprzątać skutecznie, nie wyrządzając przy tym szkody ani sobie, ani otoczeniu mają ku temu nową sposobność.

Naturalnie czysto i pachnąco
1 lipca w sprzedaży zadebiutowały środki czystości pod marka Zielko, produkowane przez polską firmę Sylveco. Oferowane w niej produkty spełniają wszystkie wymogi stawiane nowoczesnym i bezpiecznym preparatom do sprzątanie. Są one naturalne (bazują na zwyczajnych-niezwyczajnych składnikach aktywnych: kwasie cytrynowym oraz sodzie oczyszczonej) i biodegradowalne. A do tego skuteczne w działaniu – wystarczy zaaplikować produkt Zielko na wybraną powierzchnię, chwilę odczekać i przetrzeć. Efekt zdecydowanie zaskakuje, bo wszystko lśni czystością. Nie można też pominąć faktu, że każdy oferowany w serii preparat bardzo przyjemnie i świeżo pachnie, a ów zapach unosi się w mieszkaniu długo po zakończonych porządkach.

Co w ofercie
Portfolio marki Zielko obejmuje sześć produktów przeznaczonych do różnych powierzchni i pomieszczeń. Są to:

  • płyn uniwersalny o zapachu owoców leśnych;
  • płyn do łazienki o zapachu melona;
  • płyn do kuchni o zapachu mango i brzoskwini;
  • żel do WC o zapachu jaśminowo-pomarańczowym;
  • płyn do szyb i luster o zapachu egzotycznym;
  • pasta czyszcząca o zapachu caramboli i kaki.

Wszystkie wymienione środki oferowane są w wyróżniających się minimalistycznym wyglądem opakowaniach. Płyny oraz żel do WC mają po 500 ml pojemności i kosztują ok. 15,00 zł. Cena pudełka zawierającego 500 g pasty wynosi ok. 20,00 zł.

Długa lista zastosowań
Preparaty z serii Zielko są bardzo wszechstronne. Używając ich wyczyścimy i odświeżymy m.in.: płytki, terakotę, powierzchnie laminowane i plastikowe, sprzęt AGD, szkło, lustra czy armaturę łazienkową. Pozwolą one także usunąć plamy oraz wypolerować przypalone naczynia, a na tym jeszcze nie koniec. Oferta marki Zielko ma być systematycznie poszerzana o kolejne produkty takie jak środki piorące oraz płyny do mycia naczyń.

Producent: Sylveco
Więcej informacji na stronie:

Start

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *