Zestaw noży FISKARS w bloku Functional Form

Jeśli szukacie pomysłu na prezent dla wielbicieli gotowania, to koniecznie zastanówcie się nad zestawem noży FISKARS. Zestaw noży Functional Form składa się z ośmiu elementów i z łatwością poradzi sobie z krojeniem pieczywa, siekaniem i obieraniem warzyw czy filetowaniem ryb. Noże Functional Form to jedna z najpopularniejszych serii produktów firmy Fiskars, przy tworzeniu której szczególnie zadbano o ergonomię, funkcjonalność i bezpieczeństwo codziennego użytkowania.

Noże posiadają antypoślizgową rękojeść Softouch z osłoną na palce, która gwarantuje pewny, wygodny uchwyt, dzięki czemu nóż dobrze układa się w dłoni. Rękojeść formowana metodą wtryskową bezpośrednio na ostrzu zapewnia trwałość produktu i higienę. Wysokiej jakości stal nierdzewna (HRC 52-55) z 30° kątem szlifu. Noże można myć w zmywarce.

W zestawie znajdziecie:

– nóż szefa kuchni 20cm
– nóż szefa kuchni 12cm
– nóż do chleba 23cm
– nóż do szefa kuchni azjatycki 17cm
– nóż do pomidorów
– nóż do obierania
– nóż do skrobania

W zestawie znajduje się drewniany blok ułatwiający przechowywanie noży. Na bocznej ścianie bloku znajduje się pomarańczowy magnes, który doskonale nadaje się do przechowywanie nożyczek lub małych noży. Blok stabilnie stoi na różnych powierzchniach ponieważ pod spodem posiada pomarańczową, silikonową podstawkę.

Dodatkowo polecamy zakupienie ostrzałki do noży Roll-Sharp.

Functional Form to jedna z najpopularniejszych linii produktów firmy Fiskars. Przy tworzeniu tej serii specjalną uwagę zwrócono na ergonomię, funkcjonalność i bezpieczeństwo codziennego użytkowania. Linia Functional Form łączy w sobie wysokiej jakości noże, akcesoria, naczynia, kuchenne i sztućce. Produkty są łatwe w użytkowaniu, przechowywaniu i utrzymaniu czystości. Wszystkie artykuły z linii Functional Form tworzą harmonijną całość.

Więcej na temat produktów FISKARS przeczytacie na stronie www.fiskars.pl.

Fiskars Polska Sp. z o. o.
ul. Annopol 4A, 03-236 Warszawa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *