Zdrowiej i bliżej natury z Tchibo

Od 10 lutego w placówkach stacjonarnych oraz w e-sklepie Tchibo.pl dostępne są produkty z kolekcji „Naturalna i świeża kuchnia”. Oferowane w niej sprytnie zaprojektowane urządzenia oraz akcesoria umożliwią zdrowe gotowanie i pomogą ograniczyć produkcję śmieci.

Produktami przyjaznymi dla środowiska są m.in. wielorazowe woreczki na zakupy wykonane z pochodzącego z recyklingu poliestru (każdy z przegródką np. na paragon), które stanowią świetną alternatywę dla foliowych torebek (zestaw czterech takich torebek kosztuje ok. 40,00 zł). W kolekcji znajdziemy także szklane słomki do napojów (w cenie ok. 50,00 zł za cztery sztuki), jutowe worki na warzywa (w cenie ok. 50,00 zł za dwa) oraz zestaw toreb do segregacji odpadów: plastik, szkło, papier w cenie ok. 50,00 zł. Wcielenie idei zero waste w codzienne życie umożliwią pudełka do przechowywania żywności oraz szczelne pojemniki To Go, dzięki którym można zabrać ze sobą do pracy lub szkoły praktycznie wszystko – od wody przez owoce, jogurt, zupę, kanapkę na wieloskładnikowym lunchu kończąc.

Domowy chleb i jogurt
W nowej kolekcji Tchibo coś dla siebie znajdą też wszyscy fani zdrowej i naturalnej kuchni. Wśród propozycji, które mogą ich zainteresować znajduje się m.in. elektryczna jogurtownica z siedmioma słoiczkami o pojemności 200 ml, umożliwiająca własnoręczną produkcję pozbawionego konserwantów, barwników czy sztucznych aromatów jogurtu oraz urządzenie do wypieku chleba. Dostępne tylko online urządzenie do samodzielnego wyrobu jogurtu kosztuje ok. 150 zł, a to do wypieku chleba ok. 330,00 zł). Kolekcja obejmuje także akcesoria do gotowania na parze (wśród nich parowar, garnek i wkład) Na uwagę zasługę również naczynia, garnek i salaterki z emalii, która ostatnio znowu staje się modna.

Producent: Tchibo
Więcej informacji na stronie: www.tchibo.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *