Jaglanka z saszetki – śniadaniowa opcja dla zabieganych

Poranek to moment kiedy nasz organizm potrzebuje odpowiedniej dawki energii, by zdrowo zacząć dzień. Dobrze jest o tym pamiętać i zadbać o pełnowartościowy posiłek. Pytanie tylko jak znaleźć czas, by go przygotować?

Odpowiedzią są jaglanki Wake&Joy marki DayUp. Łączą one zalety gotowych rozwiązań ze zdrowymi składnikami. Jaglanki zamknięte zostały w poręcznym opakowaniu, typu „pouch”, czyli saszetce z zakrętką. Jej zawartość można zjeść wygodnie w domu, ale również w samochodzie czy autobusie, tak w opcji na zimno jak i na ciepło (co jest szczególnie ważne zimą, bo powoduje, że uśpiona po nocy organizm szybciej budzi się do pracy). W tym celu wystarczy włożyć opakowanie z jaglanką do kubka lub miseczki, zalać je gorącą wodą i poczekać 2-3 minuty. Warto też dodać, że produkt jest pasteryzowany, nie musimy więc przechowywać go w lodówce.

Kasza w towarzystwie owoców i bakalii
Wake&Joy to przede wszystkim kasza jaglana na śmietance kokosowej, wzbogacona o musy owocowe oraz inne zdrowe dodatki, które nadają śniadaniowym propozycjom marki DayUp wyjątkowy smak. W zależności od wariantu są nimi:

  • musy z jabłka, banana i maliny, kokos oraz pasta z daktyli;
  • mus z jabłka, cynamon i pasta z rodzynek;
  • musy z jabłka i wiśni, pasta z daktyli, wiórki kokosowe i kakao.

W produktach z tej serii nie znajdziemy natomiast glutenu, dodanego cukru, substancji zapachowych ani konserwujących, syntetycznych witamin czy laktozy. Ze względu na brak mleka krowiego mogą też po nie sięgać weganie.

Dlaczego jaglana?
Tworząc Wake&Joy producent postawił na kaszę jaglaną ponieważ stanowi ona idealny składnik wartościowego, odżywczego i lekkostrawnego śniadania. Ma mało skrobi, za to dużo łatwo przyswajalnego białka. Wyróżnia ją również najwyższa wśród kasz zawartością witamin z grupy B: B1, (tiaminy), B2 (ryboflawiny) i B6 (pirydoksyny) oraz żelaza i miedzi.

Cena i dostępność
Jaglanki marki DayUp są w sprzedaży od listopada. Można je kupić m.in. w takich sieciach jak Lidl i Biedronka. 120-gramowe saszetki kosztują ok. 3,50 zł.

Producent: Arteta
Więcej informacji na stronie: www.dayup.eu

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *