Zaskocz swoich gości… drinkami z SodaStream!

Ekspres do napojów gazowanych SodaStream wprowadza zupełnie nowe spojrzenie na karnawałowe drinki, proponując ich przyrządzenie… na bazie wody sodowej. Od teraz możemy tworzyć w domu kultowe drinki, wykorzystując zwykłą wodę i wprawiając swoich gości w zdumienie!

Grono znajomych, odpowiednia muzyka i dekoracje to podstawa, ale nie możemy zapomnieć, że zaserwowane koktajle również wpływają na jakość naszej zabawy. SodaStream z okazji karnawału podrzuca nam pomysł na orzeźwiające, gazowane drinki jakich jeszcze nie było! Za pomocą ekspresu, wykorzystując również wodę z kranu, przygotujemy wodę sodową, która będzie stanowić podstawę koktajli, sprawiając, że nasi goście sami będą chcieli skomponować swojego własnego drinka! Dzięki wykorzystaniu wody kranowej nie będziemy musieli martwić się o to, że zabraknie napoju dla naszych gości, oszczędzając tym samym czas i pieniądze. Dodatkową zaletą ekspresu SodaStream jest interesujący design. Urządzenie doda każdemu wnętrzu nowoczesności i będzie stanowiło świetny element dekoracyjny pomieszczenia.

SodaStream to propozycja dla miłośników zarówno napojów alkoholowych, jak i bezalkoholowych. Dla tych pierwszych, do drinków, których podstawą będzie woda sodowa zamiast standardowej coli czy innego napoju, do naszej mieszanki będziemy mogli dodać jeden z oferowanych przez markę syropów. Pomarańcza, czarna porzeczka, czerwone jagody, limonka i wiele innych – SodaStream oferuje 10 różnych wariantów smakowych, z którymi świetnie skomponuje się każdy rodzaj alkoholu. Ci drudzy natomiast z wykorzystaniem wspomnianych syropów mogą puścić wodze fantazji i stworzyć koktajl dostosowany do własnych upodobań – tak mocno gazowany i o tak intensywnym smaku, jak lubimy. Soda Stream daje nam również możliwość eksperymentowania poprzez dowolne mieszanie ze sobą smaków i tworzenie zupełnie nowych doznań dla podniebienia. Co ciekawe w ten sposób każdy przygotowany przez nas napój będzie nie tylko smaczny, lecz również mniej kaloryczny, ponieważ syropy SodaStream zawierają nawet o 2/3 mniej cukru niż dostępne w sklepach słodkie, butelkowane napoje.

SodaStream_Source_Czerwony

To, jak zaserwujemy drinki naszym gościom zależy wyłącznie od naszej własnej fantazji. Często podaje się je w kieliszkach w kształcie kapelusza lub szklankach typu long. Brzeg naczynia można zwilżyć sokiem z cytryny i obtoczyć w cukrze – w ten sposób powstanie widowiskowa crusta. Do drinków można dodać także owoce, a miłośnicy eksperymentowania zamiast zwykłych kostek lodu, w dowolnej formie mogą zamrozić wcześniej przygotowany dzięki ekspresowi gazowany napój smakowy, co doda naszemu koktajlowi dodatkowej finezji i orzeźwienia.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *