Zamiast wyrzucać – zamknij w pojemniku

Planując menu na spotkania z rodziną czy znajomymi często zapominamy o umiarze. W efekcie znaczna część pieczołowicie przygotowanych przez nas dań zostaje na stołach. Jak przygotować się na taki scenariusz? Wystarczy mieć w zanadrzu pojemniki do przechowywania żywości.

Pojemniki tego typu – żeby dobrze spełniały swoje funkcje – powinny być wykonane z bezpiecznych dla zdrowia materiałów, być szczelne, trwałe, odporne na różne temperatury i wreszcie cieszyć oczy. Wszystkie te cechy posiadają pojemniki Bormioli Rocco Frigoverre. Zrobione są one z wysokiej jakości szkła hartowanego i tworzywa wolnego od BPA (bisphenolu). Mają perfekcyjnie wyprofilowane, ściśle dopasowane pokrywki, dzięki którym zamknięta w nich żywność dłużej zachowuje świeżość i walory smakowe. Potrawy umieszczone w pojemnikach Bormioli Rocco Frigeverre można podgrzewać w mikrofalówce (bez pokrywy), jak również zamrażać. Warto również zwrócić uwagę na wysoką estetykę ich wykonania.

Skomponuj własny zestaw
Pojemniki Bormioli Rocco Frigoverre dostępne są w wielu kształtach i rozmiarach – bez trudu możemy skompletować zestaw, który będzie w pełni odpowiadał naszym potrzebom. Do wyboru mamy dwie ich linie: Basic oraz Evolution. W pierwszej, której znakiem rozpoznawczym są pokrywki z niebieskiego tworzywa znajdziemy m.in. pojemnik w kształcie talerza, stanowiący idealne rozwiązanie, gdy chcemy wcześniej przygotować przekąski na przyjęcie. Pojemniki oferowane w ramach drugiej linii mają półprzezroczyste plastikowe pokrywy oraz praktyczne zamknięcie z klipsami i uszczelką.

Ceny:

  • pojemniki Bormioli Rocco Frigoverre Basic od 9,50 do 31,50 zł (talerz – 19,90 zł);
  • pojemniki Bormioli Rocco Frigoverre Evolution od 19,90 zł do 29,50 zł.

Producent: Florentyna
Pojemniki Bormioli Rocco Frigoverre dostępne są w sklepie internetowym www.zasmakujradosci.pl oraz w sklepach stacjonarnych na terenie całego kraju.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *