Zakupy z głowy, dzięki lodówce

Zaprojektowana z myślą o ułatwieniu codziennych obowiązków multimedialna lodówka Samsung Family Hub zyskała nową funkcję. Korzystając z niej w łatwy i szybki sposób uzupełnimy domowe zapasy.

Lodówka Samsung Family Hub wyposażona jest w ekran pozwalający domownikom na zarządzanie kalendarzami, robienie notatek czy tworzenie list zakupów. Teraz do szeregu jej przydatnych funkcji dołączyła kolejna – możliwość zamówienia produktów z internetowego supermarketu Frisco.pl, które zostaną nam dostarczone prosto do domu.  Tym nowoczesnym i wygodnym rozwiązaniem producent odpowiada na potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Kilka kliknięć i gotowe
Zakupy robi się używając łatwej w obsłudze aplikacji. Jej intuicyjny interfejs pozwala zarządzać koszykiem na każdym etapie zamówienia, a przejrzysty podział produktów na kategorie daje pewność, że niczego nie pominiemy. Szeroki asortyment sklepu Frisco.pl umożliwia wybór ulubionych produktów dla całej rodziny oraz prostą finalizację zamówienia. Korzystając z aplikacji oszczędzamy mnóstwo czasu poświęcanego na klasyczne zakupy, na które składają się: jazda do sklepu (często w korkach), szukanie miejsca parkingowego, wybór produktów, stanie w kolejkach i wreszcie powrót do domu. Wszystkie te czynności zastępujemy kilkoma kliknięciami na multimedialnym ekranie wbudowanym w drzwi lodówki Samsung Family Hub.

Wyjątkowy prezent
Dodajmy, że nowi użytkownicy flagowej lodówki marki Samsung mogą obecnie skorzystać z promocji, która uczyni domowe obowiązki jeszcze przyjemniejszymi. Nabycie urządzenia , zarejestrowanie go oraz pozostawienie opinii o nim na stronie www.familyhub.samsung.pl umożliwia otrzymanie voucherów o łącznej wartości 1000 złotych na zakupy w aplikacji Frisco.pl oraz darmową dostawę przez cały rok. Promocja trwa od 5 grudnia 2019 r. do 31 stycznia 2020 lub do momentu wyczerpania puli voucherów.

Szczegółowy regulamin akcji dostępny jest na stronie: www.familyhub.samsung.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *