Zakochany Wawel

W portfolio doskonale znanej wszystkim amatorom słodyczy marki Wawel nie mogło zabraknąć propozycji, które idealnie sprawdzą się jako prezent dla bliskiej osoby z okazji Dnia Świętego Walentego.

Malaga i Kasztanki – uwielbiane przez Polaków pralinki marki Wawel – teraz dostępne są także w eleganckich metalowych opakowaniach stworzonych na specjalne okazje, takie jak walentynki czy Dzień Kobiet. Kupujący dostali do wyboru puszki w czterech wzorach z ozdobną banderolą „Dla Ciebie”. Każdą z nich wyróżnia nowoczesny design oraz legendarna zawartość w postaci miksu 12 czekoladek z nadzieniem śmietankowym wzbogaconym rodzynkami oraz kakaowym z wafelkami, stworzonych z dobrych składników, bez barwników i sztucznych aromatów. Elegancka puszka wypełniona kultowymi słodkościami to idealny podarunek dla ukochanej osoby.

Słodkie pocałunki

W roli upominku z okazji walentynek sprawdzą się także oferowane przez firmę Wawel duże czekolady podzielone na kawałki w kształcie ust. Poza uroczą formą wyróżnia je też smak. Pierwsza z nowych tabliczek pod nazwą Czarny Las, łączy wiśniowo-czekoladowe nadzienie z deserową czekoladą. W drugiej nadzienie o smaku owoców leśnych oblane zostało mleczną czekoladą. Tabliczki ważą po 300 g i kosztują 11,50 zł. Cena puszek zawierających 12 pralinek (o łącznej wadze 235 g) to 23 zł.

Więcej informacji o produktach firmy Wawel na stronie www.wawel.com.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *