Zadbaj o wartościowe menu na biwaku

Każdy jest inny – ma różne potrzeby i różne wymagania dotyczące wypoczynku, również wypoczynku pod namiotem. Mimo to jest kilka podstawowych rzeczy przydatnych wszystkim osobom, które preferują ten rodzaj spędzania wolnego czasu.

Na wyjazd pod namiotem każdy bez wyjątku powinien zabrać wygodne posłanie i funkcjonalny śpiwór. W dzisiejszych czasach mało kto wybiera się na taki wyjazd bez urządzeń elektronicznych. Warto więc pomyśleć o możliwości ich ładowania i, co za tym idzie, zaopatrzyć się w powerbank. Na liście rzeczy niezbędnych pod namiotem znajduje się także niewielkich rozmiarów kuchenka elektryczna lub grill oraz scyzoryk, który (zwłaszcza w przypadku zaawansowanych modeli) potrafi zastąpić sporą skrzynkę z narzędziami. Absolutnym must have są też kosmetyczka, a w niej mydło, szczoteczka i pasta do zębów oraz krem z filtrem i spray odstraszający komary. Warto też pamiętać o apteczce. Na jej wyposażeniu powinien być przynajmniej bandaż, zestaw plastrów oraz środek odkażający, przydatnych w przypadku drobnych urazów, których ryzyko należy zawsze brać pod uwagę.

A co z jedzeniem?
Choć świadomość żywieniowa Polaków nieco w ostatnim czasie wzrosła, wiele osób nadal odżywia się na wyjeździe „byle czym”. Tym, którzy nie chcą zaliczać się do tej grupy i stawiają na posiłki nie tylko smaczne, ale i pełnowartościowe proponujemy zaopatrzyć się w dania gotowe marki PROporcja. Charakteryzuje je czysty skład (nie zawierają konserwantów, sztucznych dodatków i wzmacniaczy smaku), a dzięki specjalnemu procesowi technologicznemu utrwalania nie wymagają przechowywania w lodówce, co w warunkach polowych ma znaczenie kolosalne oraz długi termin przydatności do spożycia. Na ich szczególną użyteczność w terenie wpływa jeszcze jeden istotny czynnik: niezwykła łatwość i szybkość przygotowania. Wysoka zawartość białka oraz niska zawartość tłuszczu i cukru gwarantują z kolei, że posiłek wzmocni organizm i po jego zjedzeniu nie staniemy się ociężali. Wręcz przeciwnie – będziemy mieć więcej siły chociażby na kontynuowanie górskiej wędrówki.

Pięć pomysłów na obiad
Dania PROporcja oferowane są w aż pięciu różnych odsłonach. Nie ma więc obawy, że nie znajdziemy wśród nich smaków, które najbardziej odpowiada naszemu podniebieniu. Nuda w biwakowym menu także nam nie grozi. W ramach linii do wyboru są:

  • kurczak w sosie curry z ryżem i warzywami,
  • kurczak w sosie myśliwskim z kaszą bulgur i warzywami,
  • kurczak w sosie pieczarkowym z ryżem i marchewką,
  • kurczak w sosie słodko-kwaśnym z ryżem,
  • kurczak w sosie śródziemnomorskim z kaszą bulgur i warzywami.

Każde z dań PROporcja kosztuje ok. 10,00 zł za 300 g. Można je kupić w drogeriach Rossmann, wybranych punktach sieci Carrefour, Auchan i Żabka na terenie całego kraju oraz w sklepie internetowym www.lekkiesmaki.pl.

Producent: Joyfood
Więcej informacji na stronie: www.proporcja.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *