Z Wawelem zima na pewno będzie słodka

Zima tuż, tuż. Wraz z jej nadejściem na sklepowe półki trafi unikatowa oferta marki Wawel. Znajdziecie w niej znane słodkości w odmienionych wydaniach oraz pyszne nowości, które wprowadzą w magiczny, świąteczny nastrój i będą idealne na prezent dla najbliższych.

Portfolio zimowych produktów marki Wawel obejmuje kultowe czekoladki  Malaga, Tiki Taki i Kasztanki dostępne w oryginalnych, ozdobnych opakowaniach z dołączonym prezentem w postaci czekolady gorzkiej 70% cocoa, a także cieszące się niesłabnącą popularnością M!chałki, które specjalnie na te okoliczność zyskały złote szaty. Dzieci na pewno ucieszą żelki Jak Smok zamknięte w puszcze w kształcie smoka oraz Mieszanka Krakowska w puszcze w kształcie bałwanka. Doskonałym prezentem nie tylko dla najmłodszych będą krówki mleczne marki Wawel w oryginalnym opakowaniu w kształcie cukierka z radosną zimową grafiką. Na odkrycie czeka też wiele nowości. Wśród nich debiutująca właśnie na rynku elegancka linia Collection, obejmująca produkty oparte na ciemnej czekoladzie. W ramach tej serii do skosztowania są dwie duże czekolady: czarny las i piernikowa ze śliwką oraz śliwki w czekoladzie i czekoladki wiśniowe.

Przyjemność na okrągło
Tych, którzy dotąd tego nie zrobili zachęcamy również do sięgnięcia po Królewskie Mleczko – rozpływające się w ustach lekkie i puszyste pianki o wyraźnym smaku wanilii, otulone kuszącą ciemną czekoladą Wawel. Przyjemność delektowania się tą nowością (która na szczęści wchodzi do do oferty na stałe) potęguje niezwykły okrągły kształt i płaska forma każdej pianki. Na uwagę zasługuje także elegancki, otwierający się „szkatułkowo” kartonik, w który Królewskie Mleczko zostało zapakowane. Dzięki pastelowym kolorom, atrakcyjnym i nowoczesnym motywom zdobniczym oraz apetycznej wizualizacji zawartości produkt ten idealnie nadaje się jako prezent na każdą okazję. Dodatkowo każda pianka jest indywidualnie zapakowana w matową owijkę, co ułatwia dzielenie się tym królewskim przysmakiem z innymi. Nowość, podobnie jak wszystkie słodycze marki Wawel. powstaje w oparciu o dobre składniki i nie zawiera sztucznych aromatów, barwników, substancji konserwujących ani emulgatora E476. Opakowanie zawierające 360 g pianek kosztuje ok. 17,00 zł.

Producent: Wawel
Więcej informacji na stronie: www.wawel.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *