Z Helio bycie w formie to pestka

Najlepszą receptą na smukłą sylwetkę, sprawne mięśnie i dobre samopoczucie jest aktywność fizyczna połączoną z odpowiednim menu. Włączyć do niego na pewno warto nowości z linii Helio Natura.

Do oferty wyróżniających się minimalnym stopniem przetworzenia suszonych owoców i orzechów firma Helio właśnie dołączyła dwa produkty EKO. Są to łuskany słonecznik oraz pestki dyni, pochodzące z ekologicznych upraw, co potwierdza certyfikat AGRO BIO TEST. Pozyskiwane z najwyższą starannością Nowości nie zawierają konserwantów ani żadnych sztucznych dodatków, są za to bogate w ważne dla naszego zdrowia witaminy, mikro- i makroelementy, tj.: fosfor, miedź, żelazo, cynk, witaminę E, witaminy z grupy B, a także potas, magnez, białko i błonnik. Możliwości wprowadzenia ich do codziennego jadłospisu jest naprawdę bez liku – wystarczy tylko wykazać się odrobiną inicjatywy i pomysłowości. Nasiona słonecznika oraz pestki dyni doskonale sprawdzą się w roli samodzielnej FIT-przekąski, a także wartościowego dodatku do sałatek, kanapek, ryb, makaronów, ryżu, zup… Wygodne w użyciu opakowania ze strunowym zamknięciem sprawiają, że można je zabrać ze sobą praktycznie wszędzie – do pracy, na spacer, wycieczkę, piknik pod chmurką, spotkanie przy grillu, a nawet na trening.

Ceny i gramatury
Pochodzące z ekologicznych upraw łuskane nasiona słonecznika oraz pestki dyni Helio Natura oferowane są 150-gramowych torebkach. Kosztują one odpowiednio ok. 3,00 i ok. 8,00 zł.

Producent: Helio
Więcej informacji na stronie: www.helio.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *