Wytrawna rozkosz w ekskluzywnym wydaniu

Starannie wyselekcjonowane składniki, w tym przede wszystkim, kakao z Ghany oraz stylowe opakowanie to wyróżniki linii czekolad Wedel Premium.

Jej wprowadzenie stanowi ukłon w stronę konsumentów, którzy poszukują słodyczy o nieco bardziej wyrafinowanym charakterze. Zupełnymi nowościami oferowanymi w ramach tej linii są trzy cienkie tabliczki, których kostki zdobi wizerunek chłopca na zebrze i kultowy podpis Emila Wedla. Gorzka z 80% kakao to propozycja dla wielbicieli mocno czekoladowego smaku. Amatorzy słodyczy z nutą egzotyki z pewnością rozsmakują się w gorzkiej z cząstkami pomarańczowymi. Miłośnicy słodko-słonych połączeń powinni natomiast spróbować gorzkiej z karmelizowanymi orzechami laskowymi i solonymi cząstkami karmelu. Dwie ostatnie tabliczki zawierają po 56% kakao.
Do linii Premium dołączyły również obecne wcześniej na rynku czekolady E. Wedel w kartonikach, które konsumenci zdążyli już dobrze poznać i polubić. Smak i forma tych produktów została zachowana, jednak teraz zamknięto je w nowych, spójnych z pozostałą częścią linii opakowaniach. Zabieg ten dotyczył czekolady mlecznej, Luksusowej mlecznej z całymi orzechami laskowymi oraz gorzkiej zawierającej 64% kakao.

Znaki rozpoznawcze
Tabliczki z nowej linii można bez trudu odnaleźć na sklepowej półce. Białe kartonik o minimalistycznym designie, przyozdobione złotymi elementami od razu zwracają uwagę. Symbole marki rozpoznawalne przez wszystkich Polaków również zyskały nowy charakter – logotyp E. Wedel pisany jest czekoladą, a chłopiec na zebrze występuje w odcieniach szlachetnego brązu.

Ceny i gramatury:

  • czekolady Gorzka 80% kakao, Gorzka z cząstakmi pomarańczy oraz Gorzka –ok. 8,00 zł za 80 g;
  • czekolady mleczna i gorzka 64% kakao – ok. 11,00 zł za 220 g,
  • Luksusowa – ok. 4,50 zł za 100 g, ok. 8,50 zł za 160 g i ok. 12,50 zł za 220 g.

Producent: Lotte Wedel
Więcej informacji na stronie: www.wedel.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *