Wyremontowany salon Agata na Okęciu już otwarty

W ten piątek, 29 maja dla klientów udostępniona została pierwsza część zmodernizowanej przestrzeni salonu Agata na warszawskim Okęciu – parter o powierzchni blisko 5,3 tysiąca metrów kwadratowych. Zobaczcie jak się ona prezentuje.

Na tej przestrzeni wyeksponowano bogatą ofertę dodatków dla domu (wśród nich m.in. lampy, dywany, tekstylia, dekoracje, akcesoria do kuchni, jadalni czy łazienek) uzupełnioną o nowy koncept czterech stref inspiracyjnych, w różnych stylach wnętrzarskich. Właściciel salonu przygotował też 24 boksy z aranżacjami z wykorzystaniem mebli, m.in. do pokoju dziennego, dziecięcego, jadalni czy sypialni. To przedsmak wyglądu całej powierzchni sklepu, jaka w nowej odsłonie zostanie oddana do użytku jeszcze tego lata. – Salon na Okęciu to jeden z naszych flagowych obiektów. Dokładamy starań, aby jak najlepiej odpowiadał on potrzebom klientów oraz umożliwiał komfortowe zakupy. Po miesiącach prac, z zadowoleniem oddajemy do użytku jego pierwszą część, ufając, że nasza nowa ekspozycja spodoba się mieszkańcom Warszawy i okolic – komentuje Przemysław Gurban, dyrektor operacyjny Agata S.A. Dodajmy, że w weekend wznowienia działalności salonu, na klientów czekają korzystne promocje: rabat 10% na wszystkie produkty albo 50 rat 0%, w tym dwie pierwsze raty gratis.

Remontowany od listopada 2019 roku trzykondygnacyjny salon Agata, znajdujący się przy Alei Krakowskiej 61, przechodzi gruntowne zmiany, związane z dostosowaniem standardu ekspozycji mebli i dodatków z oferty marki do aktualnych trendów. To drugi po warszawskim Targówku obiekt sieci w Warszawie, którego łączna powierzchnia po zakończeniu prac wyniesie ok. 18,8 tysięcy metrów kwadratowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *