WYNIKI KONKURSU ŚWIĄTECZNEGO Z WSP SPOŁEM

Drodzy Czytelnicy, KONKURS ŚWIĄTECZNY Z WSP SPOŁEM dobiegł końca. Otrzymaliśmy od Was wiele ciekawych wypowiedzi. Wybór pięciu zwycięzców był bardzo trudny. 

Spośród wszystkich zgłoszeń wybraliśmy zwycięzców, którym bardzo serdecznie gratulujemy.

Poniżej zamieszczamy nagrodzone wpisy:

  • Anna za wpis:

Przez te lata, ktore spedzilam w Anglii, nie moglam zjesc zwyklej salatki jarzynowej z majonezem, jak w Polsce. Wszystkie angielskie majonezy byly albo z… cukrem albo z… octem. Pierwszy polski smak to byl Majonez Kielecki w Sainsbury’s. A poniewaz nie wyobrazam sobie swiat (zadnych) bez takiej salatki, a ten majonez wyjatkowo dobrze mi sie kojarzy, to i swieta bez niego nie bylyby prawdziwe.

  • Olga za wpis:

Bo, smak Majonezu Kieleckiego łączy pokolenia i od lat, nic się nie zmienia.

  • Aneta76 za wpis:

Nie wyobrażam sobie Świąt bez Majonezu Kieleckiego, gdyż już od wielu,wielu lat sprawdza się on w pysznych przystawkach, sałatkach, surówkach, farszach, sosach, dressingach i ciastach. Bożonarodzeniowe potrawy ze śledzi podajemy z tym, co najlepsze – z Majonezem Kieleckim, z jabłkami, węgierkami, rodzynkami, selerem, koprem włoskim i z karmelizowaną cebulką. Majonez Kielecki budzi we mnie również ciepłe uczucia, gdyż przypomina mi o domu moich ukochanych dziadków, gdzie dziadek ponad wszystko kochał śledzie w majonezie.

  • Beata Anna Bratek za wpis:

Majonez Kielecki na Święta jest jak dopasowanie dwóch połówek jabłka.. Jest mocą szlachetności,doskonałości i nieskazitelności.Nadaje smak kremowy,delikatny ,jaki znamy z dzieciństwa ,że masz ochotę tylko wtulić się w kołderkę cieplutką ,zamknąć drzwi i marzyć oraz delektować bez końca.. To on tworzy magię świąt i to on powinien gościć w każdej kuchni… przez cały rok nie tylko okazjonalnie…

  • cropka za wpis:

Majonez Kielecki ma to do siebie, że gdy zaczerpniesz go łyżką i potem zrobisz PAC ułoży się w piękną chmurkę! To magiczna chmurka, która zawiera w sobie wszystkie nasze marzenia dotyczące najpyszniejszych Świąt Bożego Narodzenia! Na tej chmurce lekko spoczywają PAC sałatki z majonezowym sosem, PAC wędlinki okraszone kielecką pysznością, PAC nadzienie do świątecznego indyka, PAC majonezowy keks i dziesiątki innych smakowitości! Majonez Kielecki to taki świąteczny magik, który z najprostszej potrawy potrafi zrobić arcydzieło, wynosząc ją na wyżyny kubkosmakowych pieszczot!
Nie chcę i nie zamierzam nawet wyobrażać sobie bez niego Świąt, skoro wystarczy zrobić PAC, by było pyszniej i piękniej dzięki tej magicznej chmurce!

Dodatkowo nagrody niespodzianki otrzymują:

  • Joanna Pindor;
  • Ewa.s;
  • Maria O.

W przyszłym tygodniu zaprosimy Was do udziału w kolejnym konkursie.

Zwycięzców prosimy o przesłanie adresów korespondencyjnych wraz z numerami telefonów na poniższy e-mail: redakcja@foodandkitchen.pl do dnia 14 grudnia, do godz. 15.00.

Zwycięzcom serdecznie GRATULUJEMY !

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *