Wymarzony towarzysz wakacyjnych aktywności

Lato to czas wycieczek, pikników oraz krótszych i dłuższych wypadów za miasto. Wybierając się na nie bez wątpienia należy mieć przy sobie wodę, ale też drobne przekąski, które szybko uzupełnią pokłady utraconej energii. Pytanie tylko co się w tej roli sprawdzi.

Wiele przekąsek, doskonale zdających egzamin w innych porach roku latem się nie sprawdza. latem  czeka latem dużo pułapek. Dotyczy to m.in. przetworów mlecznych, czekolady czy kanapek, które w wysokich temperaturach szybciej się psują, zmieniają konsystencję lub tracą świeżość. Przekąski stworzone na bazie owoców i warzyw, takie jak sałatki i koktajle, owszem zapewniają organizmowi spory zastrzyk energii, a dodatkowo nawadniają organizm, ale całodziennego pobytu na słońcu niestety także nie przetrwają.

Bakalie, batony zbożowe albo… DayUp
Bezpiecznym rozwiązaniem są orzechy, suszone owoce, musli czy batony zbożowe. Dzięki temu, że produkty te zawierają bardzo niewiele wody mogą bez problemu towarzyszyć nam podczas długich pieszych spacerów czy rowerowych wycieczek. Dzięki wysokiej zawartości węglowodanów szybko nas też nasycą i pozwolą podładować akumulatory. Idealnym pomysłem na zdrową i pożywną przekąskę „on-the-go” (niezależnie od temperatury panującej na dworze) jest też DayUp Classic. Dzięki pasteryzacji nie wymaga on bowiem przechowywania w lodówce, nie groźne są mu wiec wielogodzinne wędrówki po górskich szlakach ani całodzienne plażowanie.

Wybierz swój kolor
DayUp Classic to kombinacja jogurtu, musów owocowych oraz ziaren zbóż (płatków owsianych, gryczanych, jaglanych, quinoa, otrębów pszennych i żytnich), a także innych wyłącznie naturalnych składników. Aktualnie w sprzedaży pojawiły się cztery nowe warianty tej zdrowej i pożywnej przekąski. DayUp Brown zawiera kawę z gałką muszkatołową, DayUp Turkois – zieloną herbatę matcha, DayUp Purple wzbogacony został o jagody acai, natomiast DayUp Pink o smoczy owoc. Każdy dostępny jest w charakterystycznej dla marki, wygodnej saszetce z zakrętką, która zawiera 100 g produktu i kosztuje ok. 3,50 zł.

Producent: Arteta
Więcej informacji na stronach: www.arteta.eu i www.dayup.eu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *