Wyłoniliśmy laureatów konkursu „Poczuj moc natury”

Informujemy, że po burzliwych dyskusjach udało nam się wybrać zwycięzców konkursu, w którym nagrodami były ekologiczne środki czystości marki Zielko, produkowane przez polską firmę Sylveco.

Zadanie w konkursie polegało na dokończeniu frazy: „Ekologiczne sprzątanie to dla mnie…” (przy czym całe zdanie nie mogło liczyć więcej niż 20 wyrazów). Musimy przyznać, że Wasza inwencja, a także świadomość konieczności dbania o naturę i zdrowie poprzez używanie środków czystości, które nie szkodzących ani środowisku, ani człowiekowi bardzo pozytywnie nas zaskoczyła. Ostatecznie, spośród wielu konkursowych propozycji, które przysłaliście nam za pośrednictwem maila oraz zamieściliście w firmie komentarzy na naszym facebookowym profilu wybraliśmy te, których autorkami są:

  • pani Maria z Tarnowa,
  • pani Agnieszka z miejscowości Łaziec,
  • pani Bernadetta z Krakowa,
  • pani Elżbieta z Jarosława,
  • pani Elżbieta z miejscowości Górki.

Każda z pań będzie miała szanse sama przekonać się o tym jak skuteczne i przyjemne w użytkowaniu są środki czystości marki Zielko. Każda otrzyma bowiem ich całą, dostępną obecnie gamę tj.: płyn uniwersalny, płyn do łazienki, płyn do kuchni, żel do WC, płyn do szyb i luster oraz pastę czyszczącą. Nagrody, których fundatorem jest firma Sylveco z pewnością przydadzą się w trakcie przedświątecznych porządków, tym razem (a mamy nadzieję, że już zawsze) przeprowadzanych w stylu eko.

Laureatkom konkursu gratulujemy, a wszystkim jego uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w zabawie i tradycyjnie zapraszamy do kolejnych, które ogłosimy już wkrótce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *