Wyjątkowy czas, wyjątkowe przysmaki

Unikalne puszki z pralinami, kolekcja karmelowych figurek, Śliwka Nałęczowska w „damskiej torebce” i… Złoty Kuferek pełen smakołyków – to tylko niektóre propozycje z bogatej oferty słodyczy marek Solidarność i Goplana, przygotowanej na tegoroczne Boże Narodzenie.

Święta to czas szczególny. Jego wyjątkowość doskonale podkreślą słodkości, które dostępne są tylko w tym okresie albo zostały specjalnie zapakowane. Firma Colian – właściciel marek Solidarność i Goplana – idzie w obu tych kierunkach.

Bożonarodzeniowe debiuty
Doskonale znane i lubiane praliny Złota Wiśnia, Złoty Orzech i Śliwka Nałęczowska od Solidarności z okazji tegorocznych świąt są po raz pierwszy dostępne w puszkach z delikatnym, ażurowym motywem. Każda z nich opatrzona została bilecikiem z miejscem na dedykację dla obdarowywanej osoby. Puszki są nie tylko piękne, ale i praktyczne, bo mogą służyć także jako element dekoracji wnętrza. Wystarczy wyjąć z nich pralinki, a w to miejsce włożyć np. światełka led i świąteczny lampion gotowy. Pomysłowe, wpisujące się w trend „eko” i „zero waste”  puszki kosztują ok. 20,00 zł, a zawierają porcję pralinek ważącą 187 lub 190 g. W roli bożonarodzeniowego prezentu świetnie sprawdzi się też, debiutujący w ofercie Złoty Kuferek, wypełniony miksem różnych, ale jak zawsze smakowitych czekoladek i cukierków marki Solidarność. Kuferek z dużą, bo ponad 700-gramową porcją słodyczy ma też ten atut, że nie trzeba go dodatkowo pakować. Cena: ok. 35,00 zł.

… i wielkie powroty
W sprzedaży ponownie pojawią się też świąteczne bestsellery, które sprawdziły się w poprzednich lat. Należą do nich Śliwka Nałęczowska zapakowana w kartonik kształtem przypominający elegancką, damską torebkę oraz klasyczną, owalną puszkę z kokardą. Pierwsza z tych propozycji kosztuje ok. 20,00 zł, druga zaś ok. 25,00 zł za 250 g. Idealne jako drobny upominek dla najmłodszych będą figurki świąteczne o smaku karmelowym w czekoladzie, sygnowane marką Goplana. Każda z kolekcji dziewięciu takich figurek waży 30 g i kosztuje niewiele ponad złotówkę. Uśmiech na dziecięcych buziach na pewno wywołają też Akuku! ZdrOwocki dostępne w opakowaniach z motywem śnieżynek (cena ok. 3,30 zł za 90 g). Doskonałą przekąską lub dodatkiem do świątecznej kawy będą natomiast dostępne tylko w tym okresie dekorowane miniwafelki z kremem Goplana Break oraz Jeżyki o smaku piernikowym w mlecznej czekoladzie. Wafelki w trzech wariantach do wyboru kosztują ok. 8,60 zł za kartoniki, w których jest ich 144 g. Zakup 140-gramowego opakowanie będących kwintesencją Bożego Narodzenia kultowych ciastek to zaś wydatek rzędu 5,00 zł.

Producent: Colian
Więcej informacji na stronie: www.colian.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *