Wyciskarka wolnoobrotowa Beko – sposób na porcję witamin każdego dnia

Lubicie świeżo wyciskane, bogate w witaminy i inne cenne składnik odżywcze domowe soki, a dodatkowo chcecie troszczyć się o środowisko naturalne, zużywając jak najmniej opakowań? Jeśli tak, to wyciskarka wolnoobrotowa marki Beko jest właśnie dla was.

Jesienią i zimą nasz organizm szczególnie potrzebuje witaminowego wsparcia. Zapewnimy mu je pijąc świeżo wyciskane soki z owoców i warzyw. Można je kupować, albo robić samodzielnie, co jest opcją bez wątpienia zdrowszą, bardziej ekologiczną i ekonomiczną. Sprzętem doskonale sprawdzającym się w ich domowej produkcji jest wyciskarka marki Beko o symbolu SJA3209BX.

Do świeżych i mrożonych
Dzięki mocy 200 W i 60 obrotom na minutę gwarantuje ona, że owoce i warzywa są po pierwsze precyzyjnie i efektywnie wyciśnięte, a po drugie zachowują do 80% więcej witamin i składników odżywczych niż przy użyciu zwykłej sokowirówki (miażdżenie na wolnych obrotach sprawia, że w znacznie mniejszym stopniu się one utleniają). Szeroki na 75 mm wlot pozwala wkładać do wyciskarki całe warzywa, bez potrzeby krojenia ich na mniejsze kawałki. Została też ona wyposażona w dodatkową nasadkę umożliwiającą przygotowywanie deserów (np. sorbetów) i napojów z owoców, które dopiero co wyjęliśmy z zamrażarki.

Sprzęt, który obsłuży nawet dziecko
Mimo sporej mocy, urządzenie cicho pracuje. Jego producent zrobił też ukłon w stronę rodziców, chcących zaangażować w przygotowanie zdrowego jedzenia i picia swoje dzieci, dodając do wyciskarki schowek na przewód oraz nóżki z podkładką antypoślizgową. Te rozwiązania sprawiają, że jest ona bezpieczniejsza w eksploatacji. Łatwość użycia idzie zaś w parze z łatwością czyszczenia tego sprzętu. Wszystkie ruchome elementy wyciskarki nadają się do mycia w zmywarce, a elegancki korpus w kolorze inox wystarczy przetrzeć po użyciu.

Kompaktowa i stylowa
Skoro o wyglądzie mowa, to urządzenie może pochwalić się nowoczesnym kształtem i designem. Dzięki temu stanowić  będzie stylowy dodatek do kuchennego wnętrza. Samo zajmuje przy tym niewiele miejsca.
Sugerowana cena: 499 zł.
Producent: Beko
Więcej informacji na stronie: www.beko.pl

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *