Wrocław zaprasza miłośników kaszy na warsztaty kulinarne z Andrzejem Polanem

W czwartek, 19 listopada br. we Wrocławiu odbędą się warsztaty informacyjno-kulinarne „Pod znakiem kaszy” prowadzone przez znawcę polskiej kuchni – Andrzeja Polana. Wydarzenie zaplanowano w ramach kampanii „Lubię kaszę – kasza na stół, na zdrowie, na co dzień”, która ma zachęcić do częstego spożywania kaszy i wprowadzenia jej na stałe do codziennej diety.

Spotkanie informacyjno-kulinarne „Pod znakiem kaszy” rozpocznie się o godzinie 13:00  w Studiu Kulinarnym Browar Mieszczański, przy ul. Hubskiej 44 we Wrocławiu. Uczestnicy warsztatów odkryją nowe oblicza kaszy, gdyż staną przed szansą wspólnego gotowania ze znanym szefem kuchni – Andrzejem Polanem. Jednocześnie będą mogli posłuchać wykładu nt. walorów zdrowotnych kaszy oraz uzyskać cenne wskazówki od dietetyczki, mgr Katarzyny Foszner.

Na spotkaniu nie zabraknie degustacji pysznych przysmaków przygotowanych na bazie kaszy! Liczba miejsc jest ograniczona. Prosimy o potwierdzenie swojej obecności wysyłając maila na adres: alicja_lojewska@itbc.pl lub dzwoniąc pod numer: 22 250 49 21 (w godz. 9:00-17:00) Decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Organizatorem działań, sfinansowanych ze środków Funduszu Promocji Ziarna Zbóż i Przetworów Zbożowych, jest Federacja Branżowych Związków Producentów Rolnych.

67636af67172a10a2c7faa141041

O kampanii „Lubię Kaszę…”

Ogólnopolska kampania „Lubię kaszę – kasza na stół, na zdrowie, na co dzień” ma przekonać Polki  i Polaków, że warto jeść kaszę częściej i uwzględnić ją w codziennej diecie. Na potrzeby kampanii powstała strona internetowa www.lubiekasze.pl, dzięki której można poznać różne rodzaje i walory zdrowotne kaszy, dowiedzieć się, jak przekonać do niej dzieci oraz zamieszczać własne przepisy na dania z kaszą. Organizatorem działań, sfinansowanych ze środków Funduszu Promocji Ziarna Zbóż i Przetworów Zbożowych, jest Federacja Branżowych Związków Producentów Rolnych.

Więcej informacji: www.lubiekasze.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *