Worki łączące estetykę z funkcjonalnością

Wiosna to czas generalnych porządków w naszym otoczeniu. W ich przeprowadzeniu pomocne będą worki na śmieci Jana Niezbędnego z nowej serii Ultra, których nikt się nie powstydzi.

Są one nie tylko ultrawytrzymałe, ale też miłe dla oka i nosa. Mają bowiem piękne pastelowe kolory, a dodatkowo roztaczają wokół siebie świeże zapachy granatu (różowe o pojemności 35 l) oraz kwiatów (niebieskie o pojemności 60 l). Ich estetyczny wygląd sprawia, że świetnie nadają się do wyłożenia kosza na śmieci, który trzymamy w kuchni, pokoju czy przy biurku. Lista ich zastosowań jest jednak o wiele dłuższa. Worki z serii Ultra od Jana Niezbędnego mogą posłużyć do przechowywania w nich nieużywanej obecnie odzieży, pościeli czy też nieforemnych akcesoriów, typu duży plecak czy namiot. Dzięki temu nie będą się kurzyć, nie zniszczą ich też nieproszeni goście pojawiający się niekiedy w naszych szafach i schowkach, czyli np. mole.

Dla wygody i… środowiska
Nowości zostały wyposażone w sprawdzone rozwiązania zapewniające maksymalną wygodę podczas ich używania. Należą do nich specjalna tasiemka ułatwiająca szybkie i bezproblemowe otwieranie oraz taśma umożliwiająca pełne wykorzystanie pojemności worka oraz jego szczelne zamknięcie. Kolejnym udogodnieniem jest unikatowy system „Interleave”, który pozwala odwijać jeden worek za drugim – bez konieczności odrywania ich od siebie. Worki z serii Ultra produkowane są przy użyciu nowatorskiej technologii, która poprawia właściwości mechaniczne folii, czyniąc ją wyjątkowo wytrzymałą, mocniejszą i bardziej elastyczne. Jednocześnie folia ta jest cieńsza i lżejsza, a mniejsze zużycie materiału sprawia, że worki są bardziej przyjazne dla natury. Wybierając je dbamy więc nie tylko o porządek w domu, ale również o środowisko.
Ceny: worki Ultra o pojemności 35 l oraz 60 l kosztują ok. 6,50 zł.

Producent: Sarantis
Więcej informacji na stronie: www.janniezbedny.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *