Nowości w rodzinie Musującego Jabłka

Idealne na sezon wiosenno-letni, lekko musujące napoje od Braci Sadowników zyskały dwie nowe odsłony smakowe. Bazą każdej z nich jest sok jabłkowy, w roli dodatków występują zaś mięta ogrodowa oraz cytryna.

Specjalnością Braci Sadowników są tłoczone na zimno soki owocowe, przede wszystkim jabłkowy. To właśnie on stanowi główny składnik (60%) wszystkich napojów z serii Musujące Jabłko. Poza tym są w nich jeszcze woda i bąbelki, które gwarantują przyjemne orzeźwienie w coraz cieplejsze dni. Do tej pory do wyboru były cztery warianty Musującego Jabłka: klasyczne oraz z dodatkiem kwiatu bzu, agrestu i czarnej porzeczki. Teraz Braci Sadownicy dołączyli do nich dwa kolejne.

Zdrowa klasyka
Pierwszym jest Musujące Jabłko i mięta ogrodowa – połączenie bardzo przez nas lubiane, a często także pamiętane z dzieciństwa. W wydaniu Braci Sadowników jest ono najprawdopodobniej najzdrowsze z możliwych, a do tego bardzo apetyczne i orzeźwiające. Występujący w tym wariancie Musującego Jabłka wyciąg z aromatycznej mięty ogrodowej sprawia bowiem, że jej nuta jest wyraźnie wyczuwalna. Druga z nowych propozycji Braci Sadowników to Musujące Jabłko z cytryną, która bardzo dobrze sprawdza się w wiosenno-letnich napojach, a w tym przypadku doskonale przełamuje naturalną słodycz soku jabłkowego i dodaje całości charakteru.

Natura ma głos
Musujące Jabłko to pierwsze w Polsce napoje gazowane przygotowane na bazie świeżo tłoczonych soków owocowych bez dodatku cukru i substancji słodzących. Siła produktów tkwi w ich prostocie. Napoje nie zawierają konserwantów ani barwników. Poddawane są jedynie lekkiej pasteryzacji, która gwarantuje ich bezpieczeństwo przy zachowaniu walorów smakowych oraz zdrowotnych świeżych owoców. Opakowanie produktów koresponduje z ich naturalnością. Napoje dostępne są w przyjaznych środowisku szklanych butelkach z kapslem  typu twist-off.  Mają one 330 ml pojemności i kosztują ok. 4,00 zł.

Producent: Bracia Sadownicy
Więcej informacji na stronie: www.braciasadownicy.pl

Strona główna

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *