Wiosenna kreatywność w najlepszym opakowaniu

Czy wiesz, że jemy nie tylko ustami, ale również oczami? Wiosna to najlepszy czas, aby obudzić w sobie kulinarną kreatywność i zamiast nudnego lunchu zabrać ze sobą piękne, niepowtarzalne i pyszne kompozycje, które błyskawicznie znikną, zaspokajając jednocześnie nasz nieposkromiony głód estetyczny. A wszystko dzięki niezastąpionym wielofunkcyjnym pojemnikom silikonowym od Jana Niezbędnego!

Zostań mistrzem bento!

Od jakiegoś czasu świat kulinarny podbija bento – rodzaj posiłku wywodzący się z Japonii. Pod tą nazwą kryje się po prostu porcja lunchowa dla jednej osoby, przygotowana w domu i zapakowana w pudełku. Jednak tajemnica bento tkwi
w ich kompozycji – im wymyślniejszy i bardziej estetyczny posiłek, tym lepiej, ponieważ bento stanowi wyraz troski i inwencji osoby, która go przygotowała. Przyrządź bento, którego nie powstydziłaby się japońska mama! Do pojemnika silikonowego Jana Niezbędnego włóż połowę frittaty z szynką, szpinakiem i fetą i ozdób go sałatą skropioną lekkim vinaigrette’em. Pycha! Pojemniki są dostępne w czterech kolorach i rozmiarach: 350 ml, 540 ml, 800 ml i 1200 ml, dlatego możesz w nich przygotowywać zarówno przekąski, jak i większe dania, a twoja kreatywność nie ma ograniczeń!

jan niezbędny

Zielone szaleństwo

Wiosną wszystko budzi się do życia, a sklepowe półki zazielenią się od pysznych nowalijek. Wypełnij pojemnik silikonowy Jana Niezbędnego fantazyjną wiosenną sałatką z różnych rodzajów sałat, rzodkiewek, zielonego ogórka, kiełków, pomidorków i ulubionego sera. Szczelne opakowanie pojemnika zachowa świeżość i chrupkość składników, nie pozwalając im obeschnąć. Po jedzeniu pojemnik można łatwo i wygodnie złożyć, dzięki czemu nie zajmuje dużo miejsca. Taki lunch to prawdziwa uczta.

Inwencja zawsze w cenie

Nie bój się eksperymentować. Drobnostki sprawiają, że zwykły lunch nabiera innego wymiaru. Dodawaj do dań nowe przyprawy, zioła czy jadalne kwiaty. Warto też odkryć walory zapomnianych warzyw, takich jak pasternak, brukiew czy topinambur. I oczywiście nie zapomnij wzbogacić swojej diety o superfood, które są niezwykle bogate w składniki odżywcze. Warzywa możesz ugotować na parze w pojemniku silikonowym Jana Niezbędnego, a gotowe danie podgrzać w mikrofalówce. Wielofunkcyjne silikonowe pojemniki Jana Niezbędnego nadają się do używania zarówno w niskich, jak i wysokich temperaturach, a także do mrożenia. To najlepsze opakowanie dla Twojej wiosennej kreatywności!

***

Jan Niezbędny

Już od 2000 roku Jan Niezbędny towarzyszy nam w codziennych domowych obowiązkach. Marka oferuje produkty do pakowania i przechowywania żywności oraz pomagające
w utrzymaniu czystości w domu, m.in.: folie aluminiowe i do żywności, produkty do pieczenia i mrożenia, naczynia jednorazowe, worki na śmieci, ścierki i zmywaki, mopy, deski do prasowania i suszarki do ubrań. „Żyj wygodniej!” – to hasło marki, wciąż poszukującej nowych rozwiązań i możliwości, dzięki którym nasze domowe obowiązki staną się łatwiejsze i mniej uciążliwe. Szczegółowe informacje o produktach: www.janniezbedny.pl, www.facebook.com/JanNiezbedny.

Zapraszamy również na: instagram.com/jan.niezbedny.official

Jan Niezbędny – Żyj wygodniej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *