Oto kto wygrał rondelek i kubek

Informujemy, że rozstrzygnęliśmy konkurs pod hasłem „Umil sobie wielkanocne kucharzenie”, w którym nagrodami były zestawy naczyń emaliowanych z kolekcji Return to the Village.

Dzięki konkursowi, jaki zorganizowaliśmy niedawno wspólnie z firmą Florentyna i należącą do niej marką Emalia Polska Pleszew przekonaliśmy się, że Wielkanoc w kuchni tradycją stoi. Większość z Was nie wyobraża sobie bowiem świąt bez jaj, białej kiełbasy żurku lub białego barszczu oraz bab, mazurków i sernika. Pięciu osobom przygotowywanie wielkanocnego menu uprzyjemnią idealnie z nim korespondujące naczynia emaliowane z kolekcji Return to the village.

W gronie szczęśliwców, do których trafi rondelek oraz kubek ozdobione tak, że przywołują na myśl naturę i sielskie życie na wsi znaleźli się:

  • pani Kinga – wielbicielka zupy na święconce zrobionej z kiełbaski, jajek i domowej serwatki, do której jej mama serwuje własnoręcznie pieczony chleb;
  • pani Justyna, która nie wyobraża sobie Wielkanocy bez żurku na domowym zakwasie, z dużą ilością suszonych grzybów, białą kiełbasą i wędzonym boczkiem;
  • pani Magdalena – na jej świątecznym stole od lat pojawia się pieczona biała kiełbasa, z tym że co roku jest ona przyrządzana inaczej;
  • pani Lucyna – wyznawczyni teorii, że nie ma Wielkanocy bez jajek (w różnych odsłonach);
  • pan Sylwester, dla którego nadchodzące święta nie mogłyby się obyć bez podawanego w specyficzny sposób białego barszczu.

Laureatom konkursu życzymy miłych wrażeń w trakcie użytkowania naczyń z kolekcji Return to the village marki Emalia Polska Pleszew, a wszystkim uczestnikom zabawy dziękujemy, że zechcieli wziąć w niej udział. Jednocześnie prosimy tych, którzy jak dotąd niczego u nas nie wygrali, żeby się nie zniechęcali – może następnym razem szczęście uśmiechnie się właśnie do Was?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *