Wiemy kto odkrył wielkie bogactwo natury

Radość pomieszana z niedowierzaniem – takie emocje towarzyszyły pani Monice z Pleszewa podczas odbierania czeku na pół miliona zł. Była to główna nagroda w akcji promującej sery marki Hochland.

Loteria pod hasłem „Odkryj bogactwo natury” trwała prawie trzy miesiące, a uczestniczyły w niej  setki tysięcy amatorów serów marki Hochland. Zachęcał do tego prosty mechanizm akcji, a przede wszystkim nagrody pieniężne, których łączna pula przekraczała 800 tys. zł. W ich losowaniu brał udział każdy, kto kupił dowolny ser marki Hochland (kremowy, żółty, pleśniowy czy Kanapkowy) z promocyjną etykietą i zarejestrował widniejący na niej kod na stronie www.loteria-hochland.pl. W sumie szczęście uśmiechnęło się do prawie 11 tys. osób, które cieszyły się z nagród dziennych w wysokości 20, 50 i 100 zł (o tym czy się je wygrało konsumenci dowiadywali się od razu po wpisaniu kodu z opakowania na stronie internetowej). Najwięcej miała go jednak pani Monika z Pleszewa, do której trafiło główne trofeum, czyli czek na pół miliona zł.

Uroczyste przekazanie nagrody odbyło się 11 lipca podczas spotkania w warszawskiej restauracji LIF, które poprowadził znany i lubiany prezenter telewizyjny Maciej Dowbor. Czek laureatce wręczył dyrektor generalny firmy Hochland Polska – Piotr Knauer, który przy okazji zapowiedział, że niebawem wystartuje inna nie mniej spektakularna akcja promocyjna organizowana przez tego producenta. Będzie to trzecia edycja loterii marki Almette z nagrodą główną w postaci domku w górach.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *