Wielki projekt małego mieszkania – AGD na każdy rozmiar

Małe mieszkanie nie musi być wcale ciasne i niewygodne, zastawione sprzętami czy meblami, między którymi trudno się przecisnąć. Dobrze zaprojektowane i funkcjonalnie wyposażone pomieści wszystko co chcemy, a my będziemy mogli swobodnie się w nim czuć.

Czy każdy telewizor musi stać w salonie, łóżko w sypialni, a pralka w łazience? Nowoczesne mieszkania projektowane i aranżowane są tak, by w pełni spełniać potrzeby swoich mieszkańców, nawet te najbardziej indywidualne. Oczywiście z myślą o ich wygodzie i przede wszystkim bezpieczeństwie. Właściciele małych mieszkań mogą zatem połączyć salon z aneksem kuchennym, który nie musi już mieć dostępu do przedpokoju. Dodatkowe metry w sypialni można zyskać wybierając małych rozmiarów łazienkę. Niezbędna pralka czy suszarka możne być postawiona w innym pomieszczeniu, np. w kuchni, przedpokoju czy garderobie. Projektujący małe mieszkania cenią sobie także takie rozwiązania jak wysuwane i składane blaty, półki na książki umieszczone tuż pod samym sufitem, przesuwane drzwi czy składane łóżka, które pozwalają znacznie zaoszczędzić przestrzeń. Właściciele małych mieszkań powinni także dbać, by wszystkie zakupione meble, sprzęty, a także ściany, podłogi i dywany były w jasnych kolorach, co optycznie powiększa wnętrze.

AGD na każdy metraż

Jeśli jesteśmy posiadaczami małego mieszkania, oprócz funkcjonalnie rozplanowanej przestrzeni i idealnie dopasowanej aranżacji, powinniśmy także odpowiednio dobrać sprzęty AGD, by były wygodne w użytkowaniu, nawet w bardzo małym pomieszczeniu. Marka Samsung proponuje praktyczne rozwiązanie tym klientom, którzy chcą kupić pralkę i suszarkę, a mają do zagospodarowania niewiele miejsca. Dzięki specjalnemu łącznikowi można suszarkę umieścić na pralce, co daje znaczną oszczędność przestrzeni. Łącznik to także dodatkowa półka, która ułatwi składanie wysuszonych ubrań. Inną propozycją firmy Samsung jest też pralko-suszarka z innowacyjną technologią Eco BubbleTM, które pełnią zarówno funkcję pralki, jak i suszarki.

Funkcjonalna i elegancka kuchnia

Samsung wyszedł naprzeciw oczekiwaniom również tych, którzy zdecydowali się połączyć aneks kuchenny z salonem. Lodówka, zmywarka czy piekarnik w linii do zabudowy stają się częścią aranżacji pokoju gościnnego, powinny więc dobrze komponować się z wnętrzem mieszkania. Linia sprzętów do zabudowy marki Samsung to połączenie najnowszych rozwiązań technologicznych z eleganckim wykończeniem. Nowoczesna lodówka CoolSekect Plus czy zmywarka z systemem WaterwallTM, wbudowana w meble, ułatwi codzienne obowiązki i będzie doskonale wyglądać nawet w najbardziej stylowym aneksie kuchennym. W małych kuchniach łączonych z salonem doskonale sprawdzają się także chłodziarki do częściowej zabudowy (wzornictwo Kitchen FitTM), które kształtem i rozmiarem idealnie wpasowują się w kuchenne wyposażenie.

Lodówka CoolSekect Plus

Właściciele mieszkań i projektanci mają obecnie prawie nieograniczone możliwości aranżacji. Warto jednak planować swoje mieszkanie z głową, by było wygodne, a przede wszystkim bezpieczne. Funkcjonalna aranżacja i dobrze dobrane sprzęty domowe pozwolą nam swobodnie wykonywać codzienne obowiązki, nawet na kilkunastu metrach kwadratowych.

Zmywarka z systemem WaterwallTM

O firmie

Samsung inspiruje świat i kształtuje przyszłość poprzez wyjątkowe idee oraz innowacyjne technologie. Firma Samsung aktywnie kreuje i definiuje nowe standardy w świecie telewizorów, smartfonów, urządzeń ubieralnych, tabletów, rozwiązań cyfrowych, systemów sieciowych, pamięci, technologii LSI, półprzewodników oraz rozwiązań LED.
Więcej informacji można znaleźć na stronach: 
http://samsungmedia.pl oraz http://news.samsung.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *