Katarzyna Bujakiewicz wspiera come back emalii

Niegdyś stanowiły podstawowe wyposażenie niemal każdej kuchni, potem odeszły w zapomnienie, a dziś wracają w wielkim stylu. Naczynia emaliowane – bo o nich mowa – cieszą się coraz większą popularnością. Nie bez powodu…

Wśród osób, które się nimi zachwyciły jest m.in. Katarzyna Bujakiewicz. Aktorka, a jednocześnie mama doskonale wie, że aktywność fizyczna oraz odpowiednio zbilansowana dieta są niezbędne, by utrzymać dobrą formę, równowagę i doskonałe samopoczucie. Dlatego – identyfikując się z ideą „Fit&Healthy”, przyświecającą marce Florina – promuje naczynia z designerskich kolekcji Emalia Pleszew. Za co je ceni?

Zdrowe gotowanie
Garnki Florina by Emalia Pleszew wykonane są z wysokiej jakości surowca, który hamuje rozwój drobnoustrojów i nie zawiera żadnych szkodliwych substancji. Gładka powierzchnia zapobiega osadzaniu się resztek oraz rozwojowi bakterii, a emalia nie wchodzi w żadne reakcje z żywnością, nie zmienia jej zapachu ani smaku.  

Uniwersalność
Naczynia tego typu można stosować na każdym rodzaju płyty: gazowej, elektrycznej, indukcyjnej.  Są one także niezwykle uniwersalne – nie ograniczają gotującego w realizacji jego kulinarnej pasji. Dodatkowo pozwalają skrócić czas potrzebny na przygotowanie posiłków ponieważ doskonale utrzymują i rozprowadzają temperaturę.

Trwałość
Powłoka emaliowana zdecydowanie zwiększa odporność naczyń na czynniki zewnętrzne czy silne detergenty. Dzięki temu, można się cieszyć ich nienagannym stanem przez długi czas nawet przy intensywnym użytkowaniu. Garnki Florina są solidne, a uchwyty stanowią ich integralną część (bez mocowania). Co ważne, możne je też myć w zmywarce.

Ozdoba domu
Naczynia emaliowane to nie tylko komfort użytkowania, ale też najmodniejszy design. Florina proponuje różnorodne ich linii (Scandi, Majolica, Leaf, Kocham gotować), wśród których coś dla siebie znajdzie każdy miłośnik pięknych i perfekcyjnie dopracowanych aranżacji. Motywy z naczyń pojawiają się również na innych elementach wyposażenia wnętrz np. poduszkach czy pościeli.

Sugerowane ceny naczyń emaliowanych marki Florina:
garnki od 28,99 zł do 42,99 zł (w zależności od średnicy);
kubek – 19,99 zł;
rondel –  34,99 zł.

Producent: Florentyna
Więcej informacji na stronie www.florentyna.com.pl lub w sklepie internetowym  www.zasmakujradosci.pl.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *