Wielkanoc w kolorze pudrowego różu

Święta Wielkiej Nocy to czas wypełniony spotkaniami w rodzinnym gronie. W te wyjątkowe dni przygotowujemy pyszne, tradycyjne potrawy i dekorujemy stół nadając mu świąteczny charakter. Pisanki, zające, świeże kwiaty i bazie to elementy absolutnie obowiązkowe. Dominujące kolory to oczywiście pastele. Właśnie dlatego, elegancka i subtelna zastawa Moments z elementami w kolorze pudrowego różu doskonale podkreśli wielkanocny klimat i będzie cudowną oprawą dla wykwintnych dań.

Niezapomniane momenty

Wielkanoc to pełne pozytywnej energii, wiosenne święta, na które czekamy z utęsknieniem. Przede wszystkim jest to jednak piękny czas spędzony z najbliższymi, momenty, które chcemy zachować  w swoim sercu na długo. Właśnie z myślą o takich chwilach powstał wyjątkowy serwis Moments. Luksusowa zastawa zaprojektowana przez charyzmatyczną gwiazdę telewizji – Marię Montazani to kwintesencja piękna i elegancji. Najwyższej jakości porcelana o miękkim kształcie urzeka zdobieniami w stylu vintage oraz wytłaczanym wzorem pereł. Uwagę przykuwa również wspaniałe, platynowe wykończenie, które nadaje zastawie niezwykłego blasku i czaru. Doskonałym dopełnieniem całości są unikalne elementy z edycji Lipstick Pink utrzymane w kolorze pudrowego różu. Wytworne talerze dekoracyjne oraz urocze talerzyki na przekąski stanowią wspaniałą ozdobę stołu i nadają całemu serwisowi niezwykłą nutkę romantyzmu. Co więcej, spód każdego z nich, opatrzony jest ulubionym cytatem projektantki. Enjoy the Moments!

Serwis Moments, Fyrklövern

Fyrklovern_Moments5 Fyrklovern_Moments1 Moments_Easter1_Fyrklovern

www.fyrklovern.pl

Fyrklövern to jedna z największych firm w branży porcelany, szkła i dekoracji wnętrz w Skandynawii. Swoją działalność rozpoczęła w 1974 roku. Przez ponad czterdzieści lat firma ugruntowała swoją wysoką pozycję na europejskim rynku produktów luksusowych. Fyrklövern specjalizuje się w sprzedaży produktów najwyższej jakości, projektowanych i tworzonych dla grupy najbardziej wymagających klientów, dlatego z przyjemnością przedstawia swoją unikatową ofertę na rynku polskim. „Piękno, funkcjonalność i ponadczasowe wzornictwo stanowią inspirację do miłego spędzenia czasu przy stole” – to hasło przyświeca Fyrklövern.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *