Większy wymiar smaku

Gruba faktura przypraw i w 100% naturalny skład – to główne wyróżniki nowych mieszanek marki Appetita. Można nimi posypać potrawę bezpośrednio, ale można też rozdrobnić je najpierw w młynku lub moździerzu.

Niezależnie od tego, w jaki sposób  mieszanki Grubo Mielone zostaną użyte, dania z ich dodatkiem nabiorą wyjątkowego smaku i aromatu. W ramach nowej linii producent oferuje pięć starannie dobranych kompozycji przypraw z całego świata. Przeznaczone są one do: kurczaka, ryb, steku, warzyw zapiekanych oraz potraw kuchni włoskiej. Wszystkie mieszanki zostały stworzone wyłącznie z naturalnych składników. Nie zawierają glutaminianu sodu, ekstraktu drożdżowego, konserwantów ani sztucznych barwników, co więcej bazują one na bogatej w cenne minerały soli preclowej. Dzięki nowoczesnym, atrakcyjnym wizualnie torebkom z okienkiem mieszanki można zobaczyć i ocenić zanim je kupimy. 30-gramowe opakowania kosztują ok. 1,70 zł.
Linia Grubo Mielone to odpowiedź marki Appetita na panujący obecnie trendy prozdrowotny. Jednocześnie ma ona także podpowiadać konsumentom, w jaki sposób przygotowywać potrawy. Z tą myślą stworzony został blog www.smakistyl.pl, na którym znajdziecie mnóstwo kulinarnych inspiracji i pomysłów na stylowe podanie dań.

Producent: Colian
Więcej informacji na stronach: www.colian.pl, www.appetita.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *