Wegańskie batony dobre dla każdego

Naturalne w składzie, delikatne w konsystencji, mocno owocowe w smaku, a do tego bogate w błonnik i witaminy – takie są batony z linii Vital marki FreeYu.

Stworzone przez Zakłady Przemysłu Cukierniczego Otmuchów nowości są w 100% naturalne, a znajdujący się w nich cukier pochodzi wyłącznie ze składników, które zawierają (nie jest dodawany w trakcie produkcji). Składniki te to – w zależności od wybranej opcji – owoce i zboża albo owoce i warzywa. W pierwszym przypadku do wyboru są warianty jabłko z truskawką i płatkami owsianymi lub jabłko z bananem i płatkami owsianymi. Batony owocowo-warzywne także mają dwie odsłony: burak i truskawka oraz marchewka z pomarańczą. Vital FreeYu to idealna propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie zdrowe przekąski (nie tylko dorosłych, ale i dzieci, którym do gustu na pewno przypadnie ich wyraziście owocowy smak i delikatna konsystencja). Szczególnie ucieszą się z nich wegetarianie i weganie, ponieważ produkty nie zawierają substancji pochodzenia zwierzęcego, ani substancji dodatkowych. Fakt, że zostały pod tym kątem sprawdzone potwierdza umieszczony na opakowaniach międzynarodowy symbol V-Label. Ważące po 40 g batony FreeYu z linii Vital kosztują ok. 4,00 zł. Póki co można je nabyć w placówkach sieci Auchan i Kaufland, na wybranych stacjach Orlen oraz w sklepie internetowym Frisco.pl, ale ich sprzedaż będzie systematycznie rozszerzana.
Dodajmy, że w czerwcu właściciel marki FreeYu zaprosił do współpracy przy niej Marcina Gortata. W związku z tym już wkrótce na rynku pojawią się produkty sygnowane nazwiskiem znanego koszykarza (i sportowca w ogóle), który jako pierwszy Polak dotarł do finałów NBA.

Producent: ZPC Otmuchów
Więcej informacji na stronie: www.grupaotmuchow.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *