VEGETA w zimowej odsłonie

http://foodandkitchen.pl/wp-content/uploads/2014/11/728x90.jpg

Na sklepowych półkach od początku listopada pojawi się ulubiona przyprawa konsumentów VEGETA w nowej odsłonie. Wielokrotnie nagradzana marka przez detalistów i konsumentów proponuje Vegetę w oryginalnej, zimowej szacie graficznej w szklanym słoiku o pojemności 400 g zapewniając wygodę użytkowania.

Produkt w nowym wydaniu wyróżnia się estetycznym wyglądem oraz formą opakowania zachęcając konsumentów do zakupu i sprawiając, że gotowanie z Vegetą stanie się przyjemnością. Zimowe miesiące to czas, w którym Polacy spędzają więcej czasu w domu. To również okazja do przygotowania zimowych potraw oraz wyjątkowych, świątecznych dań.

Vegeta zimowa odsłona słoik (1)
Pojemność: 400 g

Sugerowana cena na półce: 12,49 PLN
***
Podravkafirma z prawie 80-letnią tradycją, będąca jednym z największych producentów wyrobów spożywczych w Europie Środkowo-Wschodniej. Najbardziej znanym produktem chorwackiego koncernu jest wprowadzona w 1959 roku marka Vegeta. Obecnie w ofercie Podravki znajduje się szeroka gama produktów spożywczych: przyprawy, dodatki do potraw, przetwory mięsne i warzywne, dania gotowe, makarony, odżywki dla dzieci, słodycze, herbaty oraz napoje. Należące do Podravki linie produkcyjne Vegety oraz marek Lino, Dolcea i Kviki posiadają certyfikat ISO 9001:2000. Obecnie firma Podravka sprzedaje swoje produkty w ponad 40 krajach na całym świecie. Największa fabryka koncernu na terenie UE znajduje się w Kostrzynie nad Odrą.

http://foodandkitchen.pl/wp-content/uploads/2014/11/728x90.jpg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *