Uwaga! Karaibski weekend za free

Kochacie słońce, dobre trunki i gorące rytmy? Jeśli tak, to mamy dla Was bilety na pierwszy w Polsce Festiwal Rumu, Cocktaili i Kultury Karaibskiej pod nazwą „Rum Fest Wwa”.

Wspomniana impreza odbywać się będzie w najbliższy piątek i sobotę w warszawskiej „Babce do wynajęcia” (ul. Młocińska 5/7, niedaleko centrum handlowego Arkadia). W planie każdego festiwalowego dnia (a w zasadzie też i nocy) są m.in.:

  • degustacje kilkudziesięciu rodzajów rumu z Kuby, Jamajki, Kolumbii, Dominikany, Meksyku i wielu innych krajów;
  • warsztaty z miksologii, czyli sztuki przygotowywania koktajli;
  • pogadanki przybliżające kulturę palenia i robienia cygar;
  • zajęcia, podczas których nauczycie się zmysłowej salsy, bachaty czy dancehallu;
  • koncert zespołu Reya Ceballo & Tripulacion Cubana;
  • występ DJ.

20 biletów do wzięcia
Brzmi zachęcająco, prawda? A my dla Was dwadzieścia biletów na ten festiwal (w cenie 129 zł każdy)! Rozdamy je osobom, które jako pierwsze zgłoszą nam chęć wzięcia udziału w imprezie (wysyłając maila na adres: redakcja@foodandkitchen.pl lub zamieszczając komentarz na naszym fanpagu na FB) oraz polubią nasz Facebookowy profil albo też obdarzą sympatią wpis dotyczący konkursu.
Ważna informacja – bilety będziemy rozdawać w kompletach (po dwa), bo wiemy, że czas na takich imprezach najfajniej spędza się w towarzystwie. Bilety są jednodniowe, ale to Wy decydujecie, kiedy (w piątek czy w sobotę) odwiedzicie „Babkę do wynajęcia”. Zastrzeżenie jest tylko jedno, żeby wejść na festiwal musicie być pełnoletni i posiadać dokument, który ów fakt potwierdza.

Więcej informacji o festiwalu Rum Fest Wwa (w tym aktualizowaną na bieżącą listę atrakcji i gości specjalnych) znajdziecie na fanpagu wydarzenia oraz na stronie: www.rumfestwwa.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *