Ulubiony napar wszędzie z Tobą

Mamy dobrą informację dla wszystkich miłośników herbaty mających w planach bliższe i dalsze podróże oraz ceniących sobie wygodę. Specjalnie dla nich marka Czas na Herbatę zamknęła swoje najlepsze kompozycje w nylonowej saszetce, pełniącej rolę filtra.

Nylonowe saszetki łatwo spakujemy do torby czy walizki. Zwalniają nas też one z konieczności precyzyjnego odmierzania ilości suszu czy używania specjalnego zaparzacza. Dzięki temu rozwiązaniu doskonałym smakiem ulubionego naparu będziemy mogli cieszyć się w dowolnym miejscu. Nowa forma pakowania daje też doskonałą okazję do wypróbowania kompozycji, które jeszcze nie znamy. Saszetki są bowiem sprzedawane pojedynczo, a dodatkowo także w pudełkach po 10 sztuk. Cena za jedną saszetkę (zawierającą od 2 do 6 gram suszu w zależności od wariantu herbaty) wynosi 1,80 zł, natomiast za pudełko – 16,90 zł. W nowej formie dostępne są następujące herbaty:
Bora Bora, Jaśminowa, Gunpowder Super, Miętowa, Madagaskar, Miłosny Uśmiech, Rooibos Limetka, Earl Grey Niebieski Kwiat i Assam Dekorai.
Tak jak wszystkie produkty marki Czas na Herbatę można je nabyć w placówkach stacjonarnych w całej Polsce, których sieć obejmuje obecnie 125 punktów oraz w sklepie internetowym www.czasnaherbate.net

Importer i dystrybutor: Progressive
Więcej informacji na stronie:

Strona główna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *