Kolekcję Mariefleur Gifts od Villeroy & Boch dla naszych Mam

W barwach zaklęta jest moc – mogą stworzyć nastrój, poprawić samopoczucie, a także… przywołać wspomnienia! Dlatego 26 maja podaruj mamie upominek, który przypomni Wam wspólnie spędzone chwile. Może być ubrany w jedną barwę lub ozdobiony kolorowym dekorem. I niech będzie trwały jak porcelana Villeroy & Boch! Bo przecież tyle cudownych wspomnień zawdzięczasz właśnie mamie!

Prezent z niespodzianką
Zaskocz swoją mamę podwójnie! W święto wszystkich mam podaruj jej uroczy porcelanowy upominek, na którym rozkwitają barwne kwiaty. Te wprost z ogrodu Moneta w Giverny – które zdobią prezentową kolekcję Mariefleur Gifts od Villeroy & Boch – szczególnie przypadną jej do gustu i obudzą Wasze wspomnienia z francuskich wojaży, wspólnych spacerów po okolicznych parkach lub kwiecistych ogrodach…

Floralne dekory w soczystych odcieniach różu, błękitu i słonecznej cytryny z pewnością wprowadzą Twoją mamę w dobry nastrój, a ich forma w… miłe zaskoczenie! Porcelanowa dekoracja z tej linii z jednej strony jest wazonem, a z drugiej – gdy odwrócisz go do góry nogami – zamienia się w… świecznik! Ten prezent niespodzianka możesz połączyć z polnymi kwiatami lub świeczką – o ulubionym zapachu lub barwie Twojej mamy!

 

Muttertag2016Muttertag2016Muttertag2016Muttertag2016
Muttertag2016Na dobry początek dnia
Barwne kwiaty – wprost z ogrodu i namalowane na porcelanie – odbędą z Wami podróż przez te najpiękniejsze wspólne wspomnienia! Podczas śniadania lub lunchu kolekcja pełna ekspresji Anmut Flowers od Villeroy & Boch oprócz wspomnień dostarczy Wam energii i twórczego optymizmu! Bo na białej porcelanie floralne dekory nie tylko rozkwitają, ale także… ekspresyjnie tańczą – specjalnie dla Twojej mamy! A po miłych przedpołudniowych chwilach Anmut Flowers będzie idealnie współgrać z radosną aurą, którą roztacza Twoja mama nie tylko 26 maja!
Muttertag2016
Villeroy & Boch:
Villeroy & Boch jest jedną z wiodących marek premium na świecie w segmencie wyposażenia wnętrz. Rodzinna firma, która została założona w 1748 roku z siedzibą główną w miejscowości Mettlach w południowych Niemczech, stawia na innowacyjność, tradycję i wyjątkowy styl. Asortyment produktów podzielony jest na dwa działy: Łazienka i Wellness oraz Zastawa Stołowa. Firma jest dziś obecna na rynkach w 125 krajach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *