Trzy nowe mopy w ofercie Jana Niezbędnego

Mycie podłogi to kropka na „i”, którą stawiamy na zakończenie sprzątania. Sprawia, że wszystko pachnie świeżością, wprowadzając do wnętrza przyjemną atmosferę. Ale co zrobić, aby ta ostatnia czynność nie pozbawiła nas resztek energii? Jan Niezbędny przedstawia trzech zupełnie nowych  i jak zawsze niezawodnych pomocników!

Moc innowacji

jan-niezbedny-mop-plaski-rotacyjny-cena-ok-199-zlW ofercie Jana Niezbędnego pojawił się mop, który oszczędza czas i siły. Czy to możliwe? Poznaj największy mop płaski rotacyjny na rynku! Jego wykonany  z mikrofibry wkład ma aż 440 mm długości, dzięki czemu błyskawicznie umyjesz duże powierzchnie. Niezawodnym rozwiązaniem są dwie oddzielne komory do płukania  i suszenia, które umożliwiają efektywne odwirowywanie wody. Mop posiada podwójny system czyszczenia: mechanizm szybkiego odwirowywania i wytrzymałe szczotki czyszczące, które doskonale usuwają brud z wkładu myjącego. Innowacyjna konstrukcja trzonka zmniejsza opory i tarcie podczas wirowania, dzięki czemu do obsługi mopa nie trzeba używać dużej siły! Ponadto mop wyposażony jest w superchłonny wkład myjący, a jego stopa, która obraca się o 360°, umożliwi Ci  w czasie porządków dotarcie do trudno dostępnych miejsc. Przechowywanie ułatwią lekki, składany trzonek oraz niewielkie wiadro z wyprofilowaną rączką do wygodnego przenoszenia, zaworem spustowym do opróżnienia zawartości i kółkami do łatwego przesuwania. Czego chcieć więcej?

Jan Niezbędny mop płaski rotacyjny, cena: ok. 199 zł

Jan Niezbędny wkład do mopa płaskiego rotacyjnego, cena: ok. 17,50 zł

2 w 1

jan-niezbedny-kompaktowy-mop-rotacyjny-cena-ok-129-zlKolejną nowością od Jana Niezbędnego jest kompaktowy mop rotacyjny. To doskonała propozycja i rozwiązanie dla osób, które cenią sobie komfort, skuteczność użytkowania oraz dysponują niewielką przestrzenią na przechowywanie. Specjalny mechanizm podnoszenia oraz opuszczania koszyka umożliwia płukanie i wirowanie w niewielkim jednokomorowym, ale dwupoziomowym wiadrze. Odpowiednia konstrukcja trzonka zmniejsza opory
oraz tarcie podczas wirowania, oszczędzając nasze siły. Wkład myjący został wykonany z mikrofibry, więc nie wymaga użycia detergentów, co jest szczególnie ważne w przypadku alergii. Wielka siła w kompaktowym wydaniu!

Jan Niezbędny mop kompaktowy rotacyjny, cena: ok. 129 zł

Jan Niezbędny wkład z mikrofibry do mopa kompaktowego rotacyjnego, cena: ok. 15 zł

Sprzątać każdy może…

jan-niezbedny-mop-uniwersalny-z-klapkami-cena-ok-59-zltrochę lepiej lub… jeszcze lepiej! Osoby niedysponujące przestrzenią do przechowania nawet małego wiadra znajdą w najnowszej linii mopów Jana Niezbędnego wyjątkowo uniwersalny mop płaski z klapkami. Nowoczesny system klapek umożliwia łatwe zamocowanie wkładu myjącego, ściereczki nasączanej do podłogi lub ścierki  z mikrofibry Jana Niezbędnego. Kompaktowa konstrukcja i teleskopowy trzonek
o regulowanej długości sprawiają, że mop zajmuje mało miejsca i jest wygodny  w przechowywaniu. Geniusz prostoty i efektywności.

Jan Niezbędny mop uniwersalny z klapkami, cena: ok. 59 zł

Jan Niezbędny wkład z mikrofibry do mopa z klapkami, cena: ok. 17,50 zł

Jan Niezbędny

Już od 2000 roku Jan Niezbędny towarzyszy nam w codziennych domowych obowiązkach. Marka oferuje produkty do pakowania
i przechowywania żywności oraz pomagające w utrzymaniu czystości w domu, m.in.: folie aluminiowe i do żywności, produkty do pieczenia i mrożenia, naczynia jednorazowe, worki na śmieci, ścierki i zmywaki, mopy, deski do prasowania i suszarki  do ubrań. „Żyj wygodniej!” – to hasło marki, wciąż poszukującej nowych rozwiązań i możliwości, dzięki którym nasze domowe obowiązki staną się łatwiejsze i mniej uciążliwe. Szczegółowe informacje o produktach:
www.janniezbedny.pl, www.facebook.com/JanNiezbedny.

Jan Niezbędny – Żyj wygodniej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *