To, co najlepsze w stołecznych delikatesach pod jednym adresem

17 grudnia wystartowały delikatesy internetowe deli2.pl. Oferują one głównie produkty premium i bio. Na razie zakupy w nich mogą robić mieszkańcy aglomeracji warszawskiej, ale serwis w przyszłości dostępny będzie w kolejnych większych miastach w Polsce.

Jak wyjaśniają założyciele, deli2.pl to sklep dla klientów, którzy lubią sami przygotowywać najlepsze potrawy, jak i dla osób mniej wytrwałych, preferujących gotowe rozwiązania od najlepszych restauratorów i niszowych producentów. Jego oferta obejmuje produkty najwyższej jakości z wybranych tematycznych delikatesów w Warszawie. – Nie trzeba już krążyć po całym mieście i tracić czasu w kolejkach. Wystarczy komputer lub smartfon i w ciągu kilkunastu minut zamówimy pyszności z dostawą do domu jeszcze tego samego dniamówi Bartosz Kazimierczuk, prezes Deli2 S.A.

W nowych delikatesach on-line kupić można m.in. świeże wypieki, mięso, ryby, sery, przetwory, ale tez szeroką gamę dań gotowych, a wszystko to od ponad 30 lokalnych dostawców. Warto podkreślić, że deli2.pl  to jedyny sklep internetowy mający w asortymencie produkty kuchni Adama Gesslera.

Dostawy z delikatesów realizowane mają być w najwyższym reżimie sanitarnym, przez wyszkolonych kurierów, własnymi specjalnie przystosowanymi samochodami. – Na każdym kroku, od wizyty na naszej stronie, przez zamówienie, aż po dostawę do domu naszych klientów, chcemy zachować wyjątkowy poziom obsługi – zapewnia prezes Deli2 S.A.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *