Tkaniny łatwoczyszcząc do kuchni, jadalni i salonu

16 czerwca w Villi Foksal w Warszawie odbyło się spotkanie, podczas którego Małgorzata Rozenek zaprezentowała najnowszą kolekcję tkanin łatwoczyszczących z linii Magic Home. Fargotex Group, dystrybutor tkanin tapicerskich i dekoracyjnych, zaprosił Małgorzatę Rozenek do współpracy przy promocji swojej najnowszej kolekcji MAGIC HOME. Tkaniny łatwoczyszczące z tej serii będą w 2016 r. sygnowane jej wizerunkiem i prezentowane przez nią osobiście na spotkaniach warsztatowych. Pierwsze z nich odbyło się 16 czerwca w Villi Foksal.

Tkaniny łatwoczyszczące to produkt, który może rozwiązać zasadniczy problem z czystością mebli wypoczynkowych i nie tylko w każdym mieszkaniu. Nawet jeśli bardzo dbamy o nasz salon, to życie rodzinne nie zawsze jest sterylne. Plamy zdarzają się domownikom i gościom, a świadomość tego, że sofa czy fotel są odporne na zabrudzenia pozbawia nas zmartwień. Plamy z sosu, wina a nawet czekolady nie niszczą mebli, bo nie wnikają w tkaninę. Wystarczy trochę wody, ręcznik papierowy i przywracamy im pierwotny wygląd – wyjaśniała Małgorzata Rozenek.

W trakcie spotkania eksperci z firmy Fargotex prezentowali najnowszą kolekcję tkanin łatwoczyszczących, a Małgorzata Rozenek opowiadała o osobistym doświadczeniu z tkaninami Magic Home, z których od dłuższego czasu korzysta we własnym domu. Każdy z uczestników spotkania miał okazję samodzielnie przetestować wybrane tkaniny. Warsztaty czystości rozpoczęły się więc od wspólnego plamienia, a następnie usuwania zabrudzeń przy użyciu wody i ręcznika papierowego, szarego mydła czy gumki do ścierania. Efekt każdy mógł ocenić sam.

Zanim kupicie sofę czy fotel, zastanówcie się dobrze nad wyborem tkaniny. Kolor i przyjemność w dotyku są równie ważne jak jej trwałość. Jestem pod dużym wrażeniem tego, jak nasza polska firma potrafi wykorzystywać nowoczesną technologię i łączyć te elementy w tak cudowne kolekcje – dodała Małgorzata Rozenek.

 

Warsztaty czystości z Małgorzatą Rozenek- fotorelacja:

Warsztaty z Małgorzatą Rozenek

Warsztaty z Małgorzatą Rozenek

 

 

Tkaniny łatwoczyszczące ARIA_NEW_MAGIC_HOME_ARAN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *