NASZ TEST: Mop płaski rotacyjny MAXI od Jana Niezbędnego

W ostatnim czasie mieliśmy okazję testować nowość od Jana Niezbędnego. W nasze ręce trafił – Mop płaski rotacyjny. Sprawdzaliśmy, jak ten sprytny pomocnik radzi sobie przy codziennych domowych obowiązkach. Oceniliśmy jakość produktu, zastosowane w nim innowacyjne rozwiązania oraz to w jakim stopniu sprawdza się przy czyszczeniu różnych powierzchni – paneli i płytek. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi spostrzeżeniami i recenzją. Może nowość od Jana Niezbędnego stanie się w niedługim czasie również Twoim nieodzownym towarzyszem w drodze do czystej i lśniącej podłogi

Jan Niezbędny mop płaski rotacyjny Maxi:

  • Ciekawe rozwiązania

Wiadro posiada dwie komory: do płukania i do suszenia. Komora do suszenia dzięki opatentowanej technologii pompy odśrodkowej, umożliwiają efektywne odwirowywanie wody. Podwójny system czyszczenia to mechanizm szybkiego odwirowywania i wytrzymałe szczotki czyszczące, które doskonale usuwają brud z wkładu myjącego. Wiadro posiada wyprofilowaną rączkę do wygodnego przenoszenia oraz zawór spustowy do opróżnienia wiadra oraz kółka.

MOP TEST 8

  • Praktyczność

Bardzo praktyczna i innowacyjna konstrukcja trzonka zmniejsza opory i tarcie podczas wirowania, dzięki czemu do obsługi mopa nie trzeba używać dużej siły!

MOP 5

MOP TEST 7

  • Jakość

Mop jest wyposażony w superchłonny wkład myjący z mikrofibry (44 cm długości), a stopa mopa, która obraca się o 360°, umożliwi w czasie porządków dotarcie do trudno dostępnych miejsc.

MOP TEST 3

MOP TEST 2

  • Przechowywanie

Mop posiada lekki, składany trzonek oraz wiadro z wyprofilowaną rączką do wygodnego przenoszenia. Po złożeniu zajmuje niewiele miejsca.

MOP TEST

Nasza opinia – zalety

Mop jest bardzo łatwy w montażu i w użyciu. Doskonale sprawdził się na panelach i płytkach. Dzięki temu, że stopa mopa obraca się o 360° łatwo posprzątaliśmy zakamarki pod szafkami.

TEST MOP 9

TEST MOP 10

Koleją zaletą są kółka, które pozwalają łatwo przesuwać wiadro w pożądane miejsce w czasie porządków, nie ma tu mowy o dźwiganiu wiadra.

MOP TEST 11

Rozmiar wkładu myjącego pozwala na szybsze umycie dużych powierzchni. Mop obracający się w wodzie z ogromną prędkością doskonale usuwa brud z wkładu myjącego, a wytrzymałe i twarde szczotki zbierają włosy, kurz i trudne zabrudzenia z wkładu.

mop test 12

mop test 13

Wkład myjący dobrze myje i nie pozostawia smug na sprzątanej nawierzchni. Dodatkowo jest możliwość wyprania wkładu w pralce. Na pewno idealnie sprawdzi się podczas codziennych, ale też gruntownych porządkach.

Na co trzeba zwrócić uwagę:

Zbyt duża ilość wody w komorze płukania powoduje wylewanie się wody na zewnątrz podczas płukania, tak więc trzeba kontrolować poziom wody.

Przy odetkaniu zaworu spustowego niewielka ilość zostaje w wiadrze na talerzu pod szczotkami.

Jan Niezbędny, mop płaski rotacyjny, cena: ok. 199 zł

(w zestawie: składany trzonek, stopa mopa, wkład myjący z mikrofibry, wiadro z dwoma komorami)

Jan Niezbędny, wkład do mopa płaskiego rotacyjnego, cena: ok. 17,50 zł

Zachęcamy Wam do obejrzenia filmu:

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *