Teekanne Temptation – herbata, która wodzi na pokuszenie

Do linii trzech dostępnych dotąd, wzbudzających emocje herbat marki Teekanne dołączyła nowość idealna na okres jesienno-zimowy. Ucieszy ona zwłaszcza miłośników nieszablonowych połączeń smakowych.

Debiutująca na rynku mieszanka pod nazwą Temptation to przyjemnie słodka kombinacja owoców, wśród których dominuje jabłko z subtelnym aromatem karmelu oraz odrobiną cynamonu. To, że herbata zapewnia ucztę dla zmysłu smaku zapowiada zapach unoszący się tuż po jej zaparzeniu. Napar z niej można pić nie tylko na ciepło. Doskonale smakuje również w wersji schłodzonej. Sugerowana cena pudełka zawierającego 20 saszetek herbaty pakowanych w pojedyncze kopertki wynosi 5,99 zł.

Tak smakują emocje
Wariant Temptation dołączył do linii odwołujących się do emocji owocowych herbatek marki Teekanne tworzonych po to, by zaskakiwać oraz poruszać serca zarówno dorosłych jak i dzieci. Znaleźć go można na sklepowych półkach obok trzech innych, dostępnych wcześniej propozycji, czyli: Love, Passion oraz Desire. Pierwsza z nich łączy granat z brzoskwinią, druga kusi egzotycznym smakiem marakui, trzecia to niebanalna kompozycja wiśni i czekolady.

Nowy sezon – nowy wizerunek
Jesień to w branży herbacianej tradycyjnie początek nowego sezonu. Firma Teekanne otworzyła go nie tylko wprowadzając na rynek mieszankę Temptation, ale też odświeżając logo marki, które stało się prostsze i nowocześniejsze, a dodatkowo bardziej rzuca się w oczy. Jego niezmiennym elementem pozostał czajnik, będący jednym z najstarszych znaków towarowych. W logotypie widnieje również liczba 1882, czyli rok założenia przedsiębiorstwa.

Więcej informacji o istniejącym od ponad 135 lat koncernie Teekanne oraz oferowanym przez niego asortymencie herbat można znaleźć na stronach: http://www.teekanne.pl oraz www.facebook.com/teekanne.polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *