Sylwestrowa aranżacja wg Małgorzaty Sochy i Ewy Kasprzyk

W domowych warunkach równie miło można powitać Nowy Rok i poczuć się wyjątkowo, jak na najlepszym balu. Trzeba tylko zadbać o szczegóły, w tym o to, aby wokół znajdowały się stylowe ozdoby, które umilą ten wieczór, ale również pozostaną we wnętrzu przez cały karnawał.

Jeśli nie macie pomysłu na taką aranżacje, to skorzystajcie z pomocy „synowej”, czyli Małgorzaty Sochy i „teściowej”, czyli Ewy Kasprzyk. Każda z ambasadorek marki Agata przygotowała własną stylizację. Sprawdźcie, która z nich lepiej pasuje do waszego wnętrza.

Na co stawia Małgorzata Socha?
Aktorka, która w kampanii reklamowej salonów Agata wciela się w rolę synowej postawiła na błyszczące dodatki w odcieniach złota i czerni. – Te kolory kojarzą mi się z elegancją, luksusem i szampańską zabawą, a ponadto są to ponadczasowe barwy, które wykorzystam również w innych stylizacjach – mówi. Ozdobne lśniące poduszki oraz połyskujący koc, doskonale kontrastują z klasyczną szarą sofą, nadając jej wyrazistości. Z kolei świecznik, wazon, lampa stołowa oraz gustowne kieliszki w złotych kolorach przełamują surowość aranżacji, dodając nieco elegancji i kobiecości. – Uwielbiam takie połączenia – wnętrze jest przytulne, szykowne, ale zachowuje swój niepowtarzalny charakter. W takim otoczeniu z radością powitam Nowy Rok! – podsumowuje Małgorzata Socha.

Domówka u Ewy Kasprzyk
W sylwestrowej aranżacji „teściowej” dominują klasyczne dekoracje z motywem złota, zestawione z jasnymi dodatkami w odcieniach bieli, beżu i brązu. – Złoto w tej stylizacji jest dla mnie najważniejsze, dlatego zdecydowałam się na delikatne klasyczne odcienie, które podkreślą wyrazistość tych kluczowych dodatków – mówi Ewa Kasprzyk. Na sofie w kolorze brązowym aktorka umieściła ozdobne tekstylia w jasnych odcieniach, które za sprawą złotych motywów i splotów, wprowadzają do wnętrza przytulny i elegancki klimat. – W mojej aranżacji nie mogło również zabraknąć dodatków w uwielbianej przeze mnie stylistyce glamour – szklane świeczniki ze złotymi zdobieniami, duży wazon, który efektownie odbija światło i elegancki zegar, to akcesoria, które doskonale ją dopełniają – dodaje Ewa Kasprzyk.

Wspólne mianowniki
Podsumowując, w noc sylwestrową wszystko powinno lśnić – zarówno kreacje gości, potrawy na stole, jak i dekoracje wnętrza. Błyszczące ozdoby, dekoracje i tekstylia to must have w sylwestrowej aranżacji. Dominować powinny złote i srebrne dodatki, które przełamane akcesoriami w odcieniach klasycznej czerni lub bieli, będą prezentować się niezwykle szykownie. Gustowna zastawa stołowa z połyskującymi zdobieniami może doskonale uzupełnić aranżacje – nada elegancji i szyku. Istotna jest również oprawa świetlna, dzięki której wnętrze zyska niepowtarzalny klimat szampańskiej zabawy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *