Świąteczne nakrycie stołu – kolekcja Åsa’s Christmas od Fyrklövern

Boże Narodzenie to święta pełne miłości i radości. To wyjątkowe chwile, na które czeka każdy z nas. Nie da się ukryć, że stół wigilijny jest wówczas najważniejszym i wyjątkowym miejscem. Przy nim spotyka się rodzina, spędza wspólnie czas, śpiewa kolędy i rozmawia. I choć to właśnie jest w tym wszystkim najważniejsze, dekorowanie stołu jest również częścią świątecznego rytuału. Odpowiednia zastawa może sprawić, że poczujemy się bardziej przytulnie i odświętnie.

W zależności od gustu wybieramy klasyczny, biały serwis, zastawę z drobnymi wzorami lub w ciekawym kolorze i nietypowym kształcie. Osobom ceniącym elegancję z nutką oryginalności z pewnością przypadnie do gustu ekskluzywna, bożonarodzeniowa kolekcja Åsa’s Christmas skandynawskiej firmy Fyrklövern. Kształt talerzy nawiązuje do pofałdowanej zaspy śniegu, a czarujący dekor zabiera nas do bajkowej krainy.

AT_Matdukning_SV_MILJO_01

Inspiracją wyjątkowej kolekcji są bowiem wesołe skrzaty – bohaterowie wielu powieści i mitów w Skandynawii. Te urocze i przyjazne duszki żyją w głębi lasu i rzadko pokazują się ludziom, natomiast na zastawie zobaczyć możemy ich całą rodzinę. Mama Vilma i tata Valter znajdują się między innymi na talerzu obiadowym, a trójka ich słodkich dzieci Viktor, Valle i Viktoria na talerzu sałatkowym. Nawet nieśmiały wuj Olle zdecydował się zagościć na serwisie. Wesoły wzór sprawia, że dekoracja świątecznego stołu to prawdziwa przyjemność, w którą można zaangażować całą rodzinę.

Asas_Fyrklovern_dekor

Åsa’s Christmas to zastawa z najwyższej jakości porcelany. Wyróżnia się unikatowym, ręcznie malowanym wzorem, który został specjalnie utwardzony i wzbogacony elementami z 18 karatowego złota.

Asas_Fyrklovern_image1

Asas_Fyrklovern_talerz1

AT_Terrin_PROD_01

Serwis obiadowy dopełnia szkło oraz serwis kawowy z charakterystycznym dla kolekcji wzorem. Makowiec, sernik i mniejsze świąteczne słodkości zaserwowane na talerzykach Åsa’s Christmas w towarzystwie aromatycznej kawy prosto z pięknej filiżanki sprawią, że świąteczny nastrój na długo zapadnie w pamięć gości!

Asas_Fyrklovern_filizanka

Asas_Fyrklovern_kolekcja

 

AT_Glas_PROD_01

Więcej na temat kolekcji Åsa’s Christmas Fyrklövern oraz zamówienia na stronie www.fyrklovern.pl

***

Fyrklövern to jedna z największych firm w branży porcelany, szkła i dekoracji wnętrz w Skandynawii. Swoją działalność rozpoczęła w 1974roku w Malmö i obecnie obchodzi Jubileusz 40-lecia istnienia.Przez ten czas, ugruntowała swoją wysoką pozycję na europejskim rynku produktów luksusowych.Fyrklövern specjalizuje się w bezpośredniej sprzedaży produktów najwyższej jakości, projektowanych wyłącznie dla marki. W tym roku w ramach swojej unikatowej oferty firma debiutuje na polskim rynku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *