Świateczna odsłona Nalewki Babuni

Świąteczna edycja Nalewki Babuni o smaku dojrzałych wiśni jest dostępna z czekoladkami. Starannie dobrane składniki receptury zachowane w odpowiednich proporcjach zapewniają głęboki i niepowtarzalny smak oraz bogaty bukiet o przyjemnej owocowej nucie. Oryginalna butelka, wysoka jakość produktu oraz potwierdzony przez konsumentów wyjątkowy smak sprawiły, że stała się ona jedną z najbardziej znanych marek alkoholi w Polsce. W okresie przedświątecznym do wiśniowej Nalewki Babuni dołączono czekoladki deserowe z soczystymi i aromatycznymi wiśniami w likierze. Każdy z czekoladowych kuferków został stworzony z naturalnej czekolady deserowej, która podkreśla smak wyjątkowego nadzienia. Doskonale smakują jako słodki dodatek do Nalewki Babuni.

Ten wiśniowy duet może być prezentem dla miłośników nalewek jak i amatorów słodkości. W specjalnie przygotowanym świątecznym kartoniku utrzymanym w bożonarodzeniowej kolorystyce oprócz wiśniowej Nalewki Babuni znajdziemy 70g czekoladek. Całość stanowi kwintesencję prezentu najwyższej klasy. Wysoka jakość nalewki wiśniowej, jej wyjątkowy aromat, zaufanie do marki oraz słodki czekoladowy dodatek składają się na nietuzinkowy pomysł na miłą niespodziankę „pod choinkę”.

Nalewka Babuni z czekoladkami kartonikNalewka Babuni była wielokrotnie nagradzana za wysoką jakość i polski charakter, ciesząca się uznaniem nie tylko w naszym kraju, ale także m.in. w USA, Kanadzie oraz na Litwie. W tym roku uzyskała tytuł Trunku 20-lecia przyznawany przez czytelników czasopisma „Rynki Alkoholowe”. Oprócz klasycznej wersji Nalewki Babuni, co roku dzięki edycjom limitowanym możemy poznawać nowe warianty ulubionej nalewki.

Nalewka Babuni wiśniowa z czekoladkami cherry

Pojemność: 750ml

Cena: 23 zł

Więcej informacji na stronie: http://www.nalewkababuni.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *