Świąteczna edycja serwisu Victoria od Fyrklövern

Wieczerza wigilijna, świąteczne obiady i pełne podniosłego nastroju kolacje – podczas Świąt Bożego Narodzenia mamy wiele okazji do spędzania czasu w gronie rodziny i przyjaciół. Te wzruszające, pełne radości i miłości momenty, warto podkreślić piękną aranżacją stołu. Serwis Victoria od Fyrklövern jest do tego wręcz stworzony. Najlepszej jakości porcelana, oryginalny, świąteczny dekor oraz ręcznie nanoszone zdobienia z 18-karatowego złota znakomicie wpisują się w bożenarodzeniowy klimat.

?????????????????????

Fot. Fyrklövern

Podczas świątecznych posiłków niezwykle ważna jest zastawa stołowa. To ona przykuwa wzrok  i tworzy elegancką oprawę każdego dania. Właśnie dlatego, marka Fyrklövern rozszerzyła znany już serwis Victoria o talerz obiadowy utrzymany w świątecznym charakterze. Obok subtelnego wzoru wijącego się niczym wstęga, pojawiły się mieniące płatki śniegu oraz ręcznie malowany renifer utrzymany w złotym kolorze. Ten subtelny i niezwykle wdzięczny akcent doskonale wpisuje się w radosny charakter Świąt i jednocześnie, cudownie uzupełnia cały serwis.

?????????????????????

Fot. Fyrklövern

Autorką projektu jest utalentowana Anne Rooslien, która podczas tworzenia zastawy Victoria inspirowała się muzyką klasyczną. Rzeczywiście, w serwisie czuć ten niepowtarzalny duch ponadczasowego piękna i bogactwa sztuki. To porcelana, której królewski blask i radosny klimat rozpromienią wszystkich gości zgromadzonych przy świątecznym stole.

?????????????????????

Fot. Fyrklövern

Więcej na temat kolekcji Victoria od Fyrklövern oraz informacje dotyczące zamówienia na stronie www.fyrklovern.pl

Fyrklövern to jedna z największych firm w branży porcelany, szkła i dekoracji wnętrz w Skandynawii. Swoją działalność rozpoczęła w 1974 roku. Przez ponad czterdzieści lat firma ugruntowała swoją wysoką pozycję na europejskim rynku produktów luksusowych. Fyrklövern specjalizuje się w sprzedaży produktów najwyższej jakości, projektowanych i tworzonych dla grupy najbardziej wymagających klientów, dlatego z przyjemnością przedstawia swoją unikatową ofertę na rynku polskim. „Piękno, funkcjonalność i ponadczasowe wzornictwo stanowią inspirację do miłego spędzenia czasu przy stole” – to hasło przyświeca Fyrklövern.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *