Subtelne detale własnej roboty

Dodatki takie jak koszyczek, dywanik, poduszka, koc czy narzuta potrafią ożywić każde wnętrze i nadać mu indywidulny charakter. Przy czym wcale nie trzeba biec po nie do sklepu, ani zamawiać przez Internet, przy odrobienie zapału można wykonać je samodzielnie na drutach. Frajda będzie ogromna, a w kieszeni też coś zostanie.

Był czas kiedy elementy wystroju ze sznurka czy wełny kojarzyły się z tradycyjnymi wnętrzami, urządzonymi w stylu wiejskich domków. Obecnie jednak wróciły do łask i coraz częściej możemy je spotkać w bardzo nowoczesnych i ekstrawaganckich przestrzeniach. Jak je samodzielnie wykonać? Wystarczy sięgnąć po dostępne w Polsce od niedawna kompletne zestawy do robienia na drutach firmy We Are Knitters.

Wszystko, co niezbędne w jednym zestawie

Każdy taki zestaw zawiera wszystkie elementy potrzebne, by stworzyć własną robótkę. Przykładowo w zestawie do zrobienia dywanika znajdziemy: sznurek The Tape, parę drutów (wykonanych ręcznie z drewna bukowego przez wyspecjalizowanego rzemieślnika), metkę oraz szczegółową instrukcję, która pokazuje jak go wydziergać.

Przy jego pomocy nawet osoba, która nie miała wcześniej drutów w rękach jest w stanie stworzyć dywaniki, który sprawdzi się zarówno w pokoju dziennym, sypialni, jak i łazience czy jadalni. Co więcej, wcale nie będzie on gorsza od robiących ostatnio furorę dywaników peruwiańskich, które są trudno dostępne i zdecydowanie droższe. Od dywaników, przez koszyczki po poduszki i koce.

Od dywaników, przez koszyczki po poduszki i koce

Za pomocą zestawów firmy We Are Knitters można wykonać nie tylko dywaniki, ale także inne praktyczne elementy wystroju. W roli pojemników na różne przedmioty z powodzeniem sprawdzą wydziergane własnoręcznie kosze i koszyczki. Poza użytkowymi mają też one walory estetyczne. Świetnie prezentują się w pomieszczeniach z parkietem i jasnymi meblami. Możemy je wykorzystać także jako organizery na akcesoria łazienkowe: ręczniki, papier toaletowy czy waciki. Używając zestawów We Are Knitters możemy także zrobić na drutach wełniane poduszki i koce), (najlepiej w kolorze poduszek lub kontrastujące z nimi które sprawią, że nasz salon lub sypialnia stanie się jeszcze bardziej przytulny. Taka poduszka zapewni też oparcie, a koc ciepło w chłodne dni. Świetnie sprawdzi się też jako nakrycia na łóżko czy kanapę.

Dołącz do grona miłośników drutów

Nadal myślisz, że zrobienie na drutach dywanika, kosza czy poduszki jest trudne i skomplikowane? Nic bardziej mylnego. Początkowo wymaga ono pewnego skupienia oraz zaangażowania, ale kiedy już opanujesz podstawy, to stanie się łatwiejsze niż myślisz. Dodatkowo zestawy We Are Knitters są skonstruowane tak, aby każdy – niezależnie od poziomu zaawansowania – mógł stworzyć swoją własną robótkę. Jeżeli jesteś osobą początkującą zacznij przygodę z drutami od koców. Są one proste w wykonaniu, a przy ich tworzeniu z łatwością opanujesz techniki, dzięki którym w przyszłości wydziergasz wszystko, o czym tylko zamarzysz.

Więcej informacji o zestawach, a także mnóstwo filmów instruktażowych, dzięki którym można nauczyć się robienia na drutach na stronie www.weareknitters.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *