Stylowe szaty Złotej Wiśni i złote nagrody do wygrania

Gustowanie zapakowane praliny to uniwersalny, niezobowiązujący prezent z klasą. W tej roli doskonale wypadną wiśnie w likierze Solidarności, które teraz kuszą zarówno wybornym smakiem, jak i stylowym wizerunkiem.

Złota Wiśnia to klasyczne połączenie soczystej wiśni, aromatycznego likieru i aksamitnej czekolady deserowej. Dla wielu to ideał alkoholizowanej praliny, mający od lat swoich wiernych fanów. Teraz ten kultowy smak został dopełniony stylowym wizerunkiem. W sklepach już dostępne są opakowania Złotej Wiśni w nowej szacie graficznej. Wyróżnia się ona nowoczesną, a jednocześnie elegancką estetyką ze złotymi zdobieniami, dzięki czemu produkt idealnie wpasowuje się w kategorię pralin prezentowych. Cena kartonika wynosi ok. 12,00 zł za 190 g, a bombonierki – ok. 24,00 zł za 306 g.

Uwaga Złotobranie!
Kupując dowolne opakowanie pralin Złota Wiśnia (w nowej i starej szacie graficznej) lub Śliwki Nałęczowskiej można wygrać gotówkę i… złoty samochód. Wszystko to za sprawą, trwającej od września do końca listopada loterii „Złotobranie”. Wśród jej uczestników codziennie losowane są karty przedpłacone o nominałach 100, 200 oraz 500 zł i łącznej wartości 170 tys. złotych, a w finale – złota Toyota Yaris.
Szczegóły akcji na stronie: www.zlotobranie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *