Stwórz magię świąt z Praktikerem

Błyszczące ozdoby, światło świec, szczególne kolory i zapachy – to wszystko tworzy niepowtarzalną atmosferę świąt, na którą wielu z nas czeka przez cały rok. Praktiker przedstawia wyjątkowe dekoracje, które pomogą ci stworzyć prawdziwie świąteczną aurę w twoim domu. Pozwól się zainspirować!

Czy wiesz już, jak będzie wyglądał twój dom na Gwiazdkę? Jeśli nie, warto zastanowić się nad tym już teraz. Czasy, kiedy świąteczne dekorowanie polegało na powieszeniu na choince tych samych ozdób, co w zeszłe święta, minęły bezpowrotnie. Dziś możemy w okresie bożonarodzeniowym stawać się artystami we własnych domach i co roku decydować się na zupełnie inną stylistykę. Bez względu na wybór, wszystkie potrzebne akcesoria znajdziemy w Praktikerze.

Nadal jednym z dominujących trendów jest dekorowanie w jednej kolorystyce, co pozwala osiągnąć efekt prawdziwie wytwornej i eleganckiej choinki. W ofercie Praktikera można znaleźć szeroki wachlarz ozdób w kolorze białym, które stworzą klimat śnieżnobiałych, mroźnych świąt, lub w odcieniach czerwieni – dla osób preferujących bardziej tradycyjny wystrój. Obydwa style można uzupełnić skrzącymi się srebrnymi lub złotymi akcentami, a do tego dopasować dekoracje, które umieścimy w innych miejscach domu. Oczywiście są to tylko przykładowe zestawienia kolorystyczne – w Praktikerze odnajdziemy też propozycje ozdób w innych barwach, np. złote lub niebieskie.

Jeśli w domu są dzieci, nie obędzie się bez kolorowych bombek. W tym sezonie najmodniejsze będą subtelne kolory w pastelowych odcieniach różu, niebieskiego, zielonego i fioletu. W Praktikerze z łatwością znajdziemy takie zestawy oraz pasujące do nich delikatne koralowe łańcuchy.  

 

Dekorując nie ograniczajmy się jednak do choinki – świąteczne akcenty w różnych miejscach domu, np. aniołki, świeczniki czy drewniane koniki, nawiązujące do stylu rustykalnego, podkreślą atmosferę tego wyjątkowego czasu.

W ofercie Praktikera znajdują się również inne oryginalne ozdoby, wokół których możemy stworzyć niepowtarzalną świąteczną oprawę, np. klimatyczne kule wodne z figurkami czy zabawne domki z bałwankami. Koniecznie też zwróćmy uwagę na asortyment świątecznego oświetlenia, zarówno wewnętrznego, jak i zewnętrznego. Odpowiednio dobrane światło jest niezastąpione w tworzeniu magicznej wigilijnej aury. Puśćmy wodze fantazji i zróbmy sobie prezent na Gwiazdkę w postaci własnego świątecznego wystroju domu!

PRAKTIKER ŚWIĄTECZNE INSPIRACJE

Ozdoba na klipsie kwiat

Dł. 9 cm, kpl. 4 szt.

Cena 9,99 zł/ kpl.

ozdoba_na_klipsie_kwiat_dl._9cm_4_szt._w_kpl_cena_999zl

Bombka szklana serce

Śr. 6 cm, różne wzory

Cena: 4, 99 zł

bombka_szklana_serce_sr._6_cm_cena_499zl

Zawieszka Akrylowa

Dł. 15 cm, różne wzory

Cena: 7, 99 zł

 

Świecznik metalowy na teazawieszka_akrylowa_dl._15_cm_cena_799_zl – light

Wymiary 7×9 cm

Cena: 9,99 zł

swiecznik_metalowy_na_tea-light_7x9cmcena_999_zl

Ozdobne zawieszki

kpl. 3 szt., różne wzory i kolory

Cena: 8.99 zł/ kpl.

ozdobne_zawieszki_kpl._3_szt_cena_899zl_kpl

Koń na biegunach

Dł. 17 cm, różne wzory

Cena: 9, 99zł

kon_na_biegunach_dl._17_cm_cena_9_99zl

Domek z oświetleniem LED

Wys. 16 cm

Cena: 18,99 zł

domek_z_oswietlenie_LED_wys._16_cm_cena_1899_zl

Zawieszki Szyszka

Dł. 9 cm, różne kolory, w kpl. 8 szt.

Cena: 13,99 zł

zawieszki_szyszk_dl._9_cm_w_kpl._8_szt._cena_1399zl

Anioł

Wys. 24 cm

Cena: 21,99 zł

Aniol_wys._24_cm_cena_21_99zl

Łańcuch z korali

Różne kolory

Cena: 4, 49 zł

 

Kula wodna z figurką

Śr. 6,5 cm

Cena: 9, 99 zł

lancuch_z_korali_cena_449_zlKula_woda_z_figurka_sr_65_cm_cena_999_zl

Bombki bukiet

Różne kolory

W kpl. 10 szt.

Cena: 4,99 zł/kpl.

bombki_bukiet_w_kpl.10_szt._cena499_zl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *