Strefa Aktywności Tarczyński zawita do Zakopanego

Ferie to doskonały czas na to, by promować aktywny tryb życia. Firma Tarczyński ma tego świadomość. Dlatego przez cztery kolejne weekendy (od najbliższego począwszy), będzie zachęcać turystów odwiedzających zimową stolicę Polski do spędzania czasu na świeżym powietrzu.

W tym celu zapewni im szereg atrakcji w specjalnej Strefie Aktywności Tarczyński. Stanie ona tuż przy Krupówkach, na Placu Niepodległości. Pod dużym pomarańczowym namiotem każdy będzie miał co robić. Najmłodsi rozgrzeją zarówno ciało, jak i umysł w Strefie Gryzzali. Czekaja tu nich m.in. basen z piłkami, ścianka wspinaczkowa, magnetyczne puzzle, z których układa się piramidę żywienia czy wyjątkowa wersja gry Zgadnij Kto to? Nieco starsi na pewno chętnie odwiedzą strefę gamingowa z konsolami i tajemniczą grą Meat Ninja. Miłośnikom śnieżnego szaleństwa spodoba się zaś opcja zrobienia sobie zdjęcie i utworzenia z niego GIF-a dnia. W soboty (od 20.00) wszyscy zaproszeni są na Exclusive Party, czyli tańce przy muzyce, którą zagra DJ Paul Orlov.

Kulinarnie też będzie ciekawie
Czołowy producent wędlin z segmentu premium zatroszczy się także o to, żeby nikt, kto odwiedzi zorganizowaną przez niego Strefę nie był głodny. W widocznym z daleka food trucku serwowane będą różne warianty hot-dogów z parówką bez konserwantów, 100% mięsa. Na szczególną uwagę zasługuje premierowy Kim-Dog z kimchi, czerwonym sosem, czarnym sezamem i limonką wg przepisu Szymona Czerwińskiego – finalisty V edycji programu MasterChef oraz autora książki „Sprytne gotowanie”. W każdy weekend w Strefie Aktywności Tarczyński odbywać się też mają pokazy gotowania na żywo, podczas których Szymon przygotowywał będzie pożywne śniadania, lunche czy też karnawałowe przekąski. Tych ostatnich nie zabraknie również podczas sobotnich imprez tanecznych. – Ruch, w połączeniu z pożywnymi posiłkami ma pozytywny wpływ na funkcjonowanie naszego organizmu, dlatego już po raz kolejny zachęcamy do odwiedzenia Strefy Aktywności Tarczyński. Latem można było nas spotkać na plażach, zimą przyszedł czas na góry – mówi Tomasz Tarczyński, dyrektor marketingu w firmie Tarczyński S.A. (na zdjęciu). – W Zakopanem Strefa będzie wyjątkowo różnorodna, przepełniona nie tylko atrakcjami, ale i najwyższej jakości mięsnymi przekąskami o wyjątkowym smaku, które z pewnością dadzą dużo energii potrzebnej do zabaw na śniegu – dodaje.

Niedziele z gwiazdami 
Do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu wspólnie z firmą Tarczyński zachęcać będą znani polscy aktorzy i influencerzy. Pojawią się wśród nich: Jacek Borkowski, Aneta Zając, Bartosz Obuchowicz oraz Marlena Wróblewska – autorka bloga Makóweczki. Gwiazdy ekranu i Internetu można będzie spotkać na Placu Niepodległości w każdą niedzielę.

Strefę Aktywności Tarczyński odwiedzić można w cztery weekendy: 24.01 – 26.01, 31.01 – 02.02, 07.02 –  09.02 i 14.02 – 16.02. W piątki jest ona czynna od godz. 10.00 do 20.00, w soboty od 10.00 do 22.00, a w niedziele od 10.00 do 17.00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *